Styl Życia

Już wiadomo, jak Angelina Jolie zareagowała na słynne zdjęcia Brada Pitta i Jennifer Aniston. Można z niej brać przykład

Już wiadomo, jak Angelina Jolie zareagowała na słynne zdjęcia Brada Pitta i Jennifer Aniston. Można z niej brać przykład
Podczas gdy cały świat oszalał na punkcie wspólnych zdjęć Brada Pitta i Jennifer Aniston z SAG Awards, Angelina Jolie podobno w ogóle się nimi nie przejęła.

Nie da się ukryć, że wspólne zdjęcia Brada Pitta i Jennifer Aniston z SAG Awards wywołały wielkie emocje. Mimo że od tego wydarzenia minęło już kilka dni, to wciąż się o nim mówi. Wszyscy zastanawiają się, co naprawdę łączy byłych małżonków i jak na ich zdjęcia zareagowała Angelina Jolie. Co do tego drugiego, wszystko jest już jasne.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Jak Angelina Jolie zareagowała na zdjęcia Pitta i Aniston?

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się w 2016 roku. Wydarzenie to wstrząsnęło ich fanami, ale jednocześnie dało nadzieję miłośnikom Jennifer Aniston, którzy zawsze widzieli ją u boku Brada i liczyli, że para do siebie wróci. Nic więc dziwnego, że ich wspólne zdjęcia wywołało tak wielkie poruszenie. W końcu widać było na nich, jak aktor łapie byłą żonę za nadgarstek, jakby chciał ją przy sobie zatrzymać. Co ciekawe, według "Hollywood Life", Angelina Jolie zupełnie nie przejęła się fotografiami.

Angelina nie dba o ponowne spotkanie Jen i Brada. Wiedziała, że są przyjaciółmi i nie pozwala na to, by ta sprawa ją gryzła - powiedział informator "Hollywood Life".

Gwiazda podobno zajmuje się swoim życiem i nie śledzi poczynań byłego. Cóż, nie da się ukryć, że wiele osób mogłoby z niej brać przykład.

KM