Styl Życia

Kinga Rusin bawiła się z największymi gwiazdami na imprezie u Beyonce. Pokazała zdjęcie z Adele

Kinga Rusin bawiła się z największymi gwiazdami na imprezie u Beyonce. Pokazała zdjęcie z Adele
Kinga Rusin była na prywtanym afterparty u Beyonce i Jay'a Z, gdzie poznała Adele i całą plejade gwiazd Hollywood. Pochwaliła się zdjęciem z imprezy.

Kinga Rusin nie próżnowała w Los Angeles. Na Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie z Adele, a także pochwaliła się nowymi znajomościami z największymi gwiazdami Hollwood. 

Kinga Rusin spotkała Adele

Kinga Rusin poznała całą śmietankę towarzyską światowego show-biznesu, czym pochwaliła się w poście na Instagramie. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" znalazła się na prywatnej imprezie u Beyonce i Jay'a Z, gdzie poznała Adele. Była pod wrażeniem jej metamorfozy. 

Na wczorajszej prywatnej imprezie Beyoncé i Jaya Z rozmawiałam z Adele o... butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a Jay Z uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku. Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy)- zaczęła wpis podekscytowana.

Kinga Rusin pogadała również z Rihanną, a Jay Z nauczył ją tańczyć. 

Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa.. Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z Rihanną. A później już było totalne szaleństwo! Jay Z uczył mnie układu tanecznego- dodaje prezenterka.

Szaleństwa Kingu Rusin dostrzegła sama Beyonce, która była pod wrażeniem jej stylizacji. Jakby tego było mało Leonardo DiCaprio zaciągnął ją do tańca, a Bradley Cooper posyłał jej uśmiechy.

Beyoncé patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z.

Na imprezie bawiły się również Kardashianki, jednak jak zauważyła nasza polska dziennikarka, nie były tak skłonne do nawiązywania nowych znajomości. 

Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. Kanye West i Travis Scott wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Daddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser JoJo Rabbit - Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam.

Kinga Rusin przyznaje, że do hotelu wróciła dopiero o 7 rano Zazdrościmy imprezy w takim towarzystwie. 

RG