Styl Życia

Krzysztof Bosak został ojcem. Znamy imię! Pokazał syna na zdjęciu

Krzysztof Bosak został ojcem. Znamy imię! Pokazał syna na zdjęciu
Z początkiem września Krzysztof Bosak pochwalił się gorącymi wiadomościami na temat swojej rodziny. Okazało się, że jego żona Karina spodziewa się pierwszego dziecka. Wiadomo już, że kilka dni temu urodziła. Znamy imię!

Żona Krzysztofa Bosaka, Karina, urodziła. Para przez długi czas nie informowała o ciąży, jednak ostatecznie we wrześniu kandydat na prezydenta ujawnił, że razem z partnerką wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

Żona Krzysztofa Bosaka urodziła

Krzysztof Bosak podzielił się informacją o porodzie partnerki za pośrednictwem konta na Facebooku. Polityk Konfederacji nie kryje szczęścia i wyraźnie przekazuje to w swoim wpisie w mediach społecznościowych. Przy okazji zdradził imię chłopca.

Krzysztof BosakKrzysztof Bosak zadowolony z wyroku TK. Gwiazdy bezwzględne: Masz krew na rękach!

W ostatnich dniach nasza rodzina powiększyła się! W domu z nami jest już Artur Maksymilian - zaczął Bosak.

Książę William, książę Harry, Meghan MarkleRodzina królewska wściekła na Meghan i Harry'ego! "Jak mogą robić interesy z tymi ludźmi?"

W dalszej części dziękuje swojej żonie za dzielne znoszenie trudów związanych z ciążą i porodem.

Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu. Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie. Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami - opatrzył zdjęcie Bosak.

Krzysztof Bosak z żonąKrzysztof Bosak z żoną fb.com/krzysztofbosak

Gratulujemy!

Zobacz też: Krzysztof Bosak nie chciał zrobić sobie zdjęcia z dziewczyną, która miała tęczową torbę. "Nie akceptuję tego"

Zobacz wideo Krzysztof Bosak. Ten "nowoczesny patriota" wierzył, że zostanie waszym prezydentem