Styl Życia

Książę Karol i Camilla mają nieślubnego syna? 52-letni Australijczyk twierdzi, że to on. "Babcia mówiła mi o tym wprost"

Książę Karol i Camilla mają nieślubnego syna? 52-letni Australijczyk twierdzi, że to on.

Tajemnicą poliszynela jest, że książę Karol i Camilla Parker-Bowles mieli romans, nim Karol poślubił Dianę. Teraz jednak pojawiły się kolejne doniesienia. Młodym kochankom miał w 1966 roku urodzić się syn. Teraz do mediów zgłosił się Simon Dorante-Day, który twierdzi, że to on jest potomkiem Karola i spadkobiercą królewskiego tronu.

Książę Karol i Camilla mieli syna?

Simon Dorante-Day w rozmowie z magazynem "New Idea" przyznał się, że jest synem księcia Karola i Camilii, który zaraz po urodzeniu został oddany do adopcji. Co więcej, Dorante-Day twierdzi, że ma na to dowody. 

52-latek pokazał swoje zdjęcia z czasów, gdy był nastolatkiem i porównał je z fotografiami młodego księcia Karola, a także syna Camilli - Toma. Według niego podobieństwo jest uderzające. 

JAK WYGLĄDA DOMNIEMANY NIEŚLUBNY SYN KAROLA I CAMILLI? ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Simon Dorante-Day w wywiadzie dodał również, że przypomina samą królową Elżbietę. 

Ktoś przeanalizowała moją strukturę kostną twarzy i okazuje się, że przypomina tę królowej - powiedział tabloidowi.

Książę Karol ma nieślubnego syna?Książę Karol ma nieślubnego syna? Okładka 'New Idea'

To jednak nie wszystko. Australijczyk jest przekonany, że Karol i Camilla musieli go porzucić, bo jego narodziny byłyby ogromnym skandalem. Gdy Simon się urodził Camilla miała 18 lat, a Karol zaledwie 17 lat. Simon Dorante-Day wierzy też, że o jego istnieniu wiedziała księżna Diana, która chciała ujawnić światu całą prawdę, ale przed śmiercią nie zdążyła. 

Wierzę, że Diana wiedziała o moim istnieniu. Zorientowała się, jak bardzo ją wykorzystano i chciała to publicznie oznajmić - przyznał.

Simon Dorante-Day dowiedział się o swoim książęcym pochodzeniu od adopcyjnej babci, która w młodości pracowała na dworze królowej Elżbiety II i księcia Filipa. 

Byłem bardzo blisko z babcią, a ona wiele razy mówiła mi, że jestem dzieckiem Camilli i Karola. To nie były sugestie, mówiła o tym wprost - wyznał.

Nieślubny syn Karola i Camilla jest księciem?

Pałac do tej pory w żaden sposób nie odniósł się do tych plotek. Jednak jeśli nawet potwierdzono by, że Simon Dorante-Day jest synem księcia Karola, to Australijczyk nie mógłby zostać księciem i rościć sobie praw do tronu. Według królewskiego protokołu tron może odziedziczyć jedynie potomek pochodzący ze związku małżeńskiego. 

AG