Styl Życia

Księżna Kate zadała szyku w opasce z siecówki. Jej cena? Śmiesznie niska! Można ją kupić w Polsce

Księżna Kate zadała szyku w opasce z siecówki. Jej cena? Śmiesznie niska! Można ją kupić w Polsce
Księżna Kate po raz kolejny udowodniła, że ubieranie się po "królewsku" wcale nie musi być drogą imprezą.

11 listopada w Anglii obchodzi się Dzień Pamięci. Z tej okazji w miniony weekend w Londynie zorganizowana została uroczysta gala, ku czci żołnierzy, którzy zginęli w wojnach. Na wydarzeniu w Royal Albert Hall nie mogło zabraknąć członków rodziny królewskiej, w tym księżnej Kate i księcia Williama.

Księżna Kate w opasce z Zary

Księżna Kate dała się już poznać jako "królowa modowego recyklingu". Nie jest tajemnicą, że zdarza jej się ubierać te same kreację po kilka razy. Okazuje się też, że żona Williama nie stroni od sieciówek. Podczas obchodów Dnia Pamięci w Londynie miała na sobie stonowaną, adekwatną do sytuacji, sukienkę za kolano. Serca internautów podbiła jednak czarna opaska z błyszczącymi elementami.

Wystarczyło szybkie "śledztwo" i zaraz wyszło na jaw, że dodatek nie jest dziełem żadnego z topowych projektantów. Co więcej, można go kupić w Zarze i to już za 79.90 złotych. Zgodzicie się chyba z nami, że jak na królewskie możliwości, to dość niska cena. Opaska z miejsca stała się bestsellerem. Jeśli wierzyć komunikatom na stronie internetowej sieciówki, to na stanie zostały już tylko ostatnie sztuki.

Opaska księżnej Kate w ZarzeOpaska księżnej Kate w Zarze Screen ze strony Zary

Sami widzicie, że wcale nie trzeba przepłacać, żeby ubierać się jak arystokracja. :)

Księżna Kate strzyże owce: