Styl Życia

Księżniczka Charlotte tańczy w oknie pałącu. Nagranie staje się hitem sieci

Księżniczka Charlotte tańczy w oknie pałącu. Nagranie staje się hitem sieci
Księżniczka Charlotte to niezły rozrabiaka. Już raz zszokowała opinię publiczną, pokazując fotoreporterom język. Teraz dowiedzieliśmy się, jak zachowuje się w domu.

Czegokolwiek nie zrobiłaby księżniczka Charlotte, wszystkie serwisy na całym świecie i tak o niej piszą. Jakiś czas temu podczas publicznego wyjścia z rodzicami zamiast pomachać, pokazała fotoreporterom język, a teraz zaczęła wygłupiać się przy oknie. Zabawne wideo trafiło do sieci i staje się hitem Internetu.

Księżniczka Charlotte stroi dziwne miny 

Na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym widać 4-latkę, żywo reagującą na widok fotoreporterów. Dziewczynka stroiła dziwne miny, skakała - może nawet był to taniec - i krzyczała. Kilkusekundowy film choć trafił do sieci w maju, dopiero teraz robi furorę. Spójrzcie sami.

Oj, księżna Kate i książę William mają chyba z nią sporo problemów. Niegdyś cicha i spokojna dziewczynka zmieniła się w niezłego rozrabiakę. Swoją drogą ciekawe jak 4-latka zachowuje się w szkole. Może już niedługo się dowiemy. W końcu brytyjscy dziennikarze z pewnością wypytują jej nauczycieli i proszą o opinię. 

Myślicie, że jej bracia mają taki sam charakter?

Księżniczka Charlotte w drodze na pierwsze zajęcia lekcyjne w życiu.