Styl Życia

"Love Island 2". Kamil odpadł decyzją widzów. Źle go ocenili? Teraz piszą: Nieśmiały, fajny gość

Kamil z Love Island " Wyspa miłości 2" musiał pożegnać się z programem w niedzielnym odcinku show Polsatu. Tym razem to widzowie podjęli decyzję - otrzymał aż 70 proc. Wpływ na to mogło mieć jego zachowanie w innych programach. Część fanów uważa, że został on jednak niesłusznie oceniony.

"Love Island. Wyspa miłości 2" jest na antenie Polsatu od początku września. Widzowie zdążyli poznać bohaterów, do których początkowo nie byli przekonani, albo wręcz przeciwnie. W przypadku Kamila zdecydowanie nie było mowy o sympatii, bowiem mimo niesamowicie atrakcyjnego wyglądu, chłopak był zimny jak lód. Okazało się, że miał także do czynienia z innymi programami telewizyjnymi, w których nie pokazał się z najlepszej strony. Widzowie jednak zmienili o nim zdanie.

"Love Island. Wyspa miłości 2"- widzowie wyeliminowali Kamila

W niedzielnym odcinku "Love Island. Wyspa miłości 2" do hotelu wkroczyła prowadząca, Karolina Gilon i ogłosiła, że ktoś musi się pożegnać z programem. Na wyspie było czterech singli, którzy nie mieli pary i to właśnie oni mieli się czuć zagrożeni. W specjalnej aplikacji odbyło się głosowanie widzów, którzy zadecydowali, że to Kamil pożegna się z programem. Zagłosowało na niego prawie 70 procent fanów "Love Island".

Podczas ostatniego przemówienia przed opuszczeniem wyspy chłopak zwrócił się do kolegów z ekipy i podziękował na świetnie spędzony czas. Wspomniał, że nigdy nie miał okazji poznać takich ludzi. Kamil na co dzień żyje w Stanach i zdradził, że wcale nie czuje się z tym aż tak dobrze.

Chciałbym mieć z wami kontakt. Będę wracał ze Stanów na święta i się z wami spotykał. Tęsknie za Polską i teraz jeszcze bardziej czuje, że jestem Polakiem. Nigdy nie poznałem takich ludzi - powiedział Kamil

Wielu uczestników wyraziło smutek z powodu odejścia kolegi. Nawet Alicja, która była zauroczona chłopakiem (ale ostatecznie nic z tego nie wyszło) powiedziała, że po odejściu Kamila poczuje, że czegoś brakuje na wyspie. 

Początki Kamila w "Love Island. Wyspa Miłości 2"

Na początku widzowie "Love Island. Wyspa miłości 2" nie byli zachwyceni Kamilem. Jego uroda robiła wrażenie, jednak on sam okazał się zdystansowany i chłodny. Duża część widzów zastanawiała się, czy chłopak kiedykolwiek się uśmiecha. Wyszło też na jaw, że wcześniej brał udział w dwóch amerykańskich programach randkowych, podczas których dał się poznać jako wyjątkowo specyficzny typ, który porzucił i ośmieszył zakochaną w nim dziewczynę na wizji.

Zobacz też: "Love Island". Nowy uczestnik wystąpił w innym programie. Okrutnie porzucił uczestniczkę i został wygwizdany na wizji

Teraz fani podejrzewają, że spora część zachowań Kamila to nie efekt jego pewności siebie i wyniosłości, tylko w dużej mierze nieśmiałości i poczucia zagubienia.

Wydaje mi się, ze niepotrzebnie wyszły jakieś sensacje, ze w innym programie zerwał po chamsku z dziewczyna, bo przez to ludzie patrzyli już na niego inaczej i widać masę hejtu w komentarzach. A wygląda naprawdę na fajnego, miłego gościa i szkoda, że odpadł.
Bardzo przystrojony gość i niby pewny siebie, a tak naprawdę nieśmiały koleś i zmieszany często, nie wiedział jak się zachować. W sumie szkoda że mu nie wyszło, może przekona się do Polski na dłużej i jeszcze zawita nie raz.
Kamil - fajny, wrażliwy facet, ale myślę, że bardzo zagubiony i nieszczęśliwy chłopak z niego. Mimo swojej „sławy”, urody i tysięcy follow taki smutek od niego emanuje - pisały fanki.

Podzielacie zdanie internautów na temat Kamila?

Zobacz wideo "Love Island". Do programu dołączy nowa uczestniczka