Styl Życia

"Love Island". Maciek zostawi Oliwię przez jej nieszczerość? Komentuje jej "były". Swoje dorzucił też Bartek. "Zataiła bardzo ważną informację"

Związek Oliwii i Maćka z "Love Island" przechodzi poważny kryzys. Jej pierwszy programowy partner, Dominik, skomentował ich relację na InstaStories.

Wydawało się, że Oliwia i Maciek bez problemów dojdą do finału "Love Island" jako szczęśliwi zakochani. Ich sielankę przerwali inni uczestnicy, którzy próbowali uświadomić uczestnikowi, że jego ukochana jest wobec niego nieszczera i wykorzystuje go po to, żeby wygrać główną nagrodę.

"Love Island". Dominik o związku Oliwii i Maćka

Zaufanie Maćka zostało skutecznie podkopane. Zagroził Oliwii, że jeśli nie opowie mu prawdy o sobie, to zerwie z nią. Sytuację komplikuje także nowa uczestniczka, Beata, która jest nim zainteresowana. Mieszkańcy willi uważają też, że aktorka mieszkająca w Londynie na pewno nie będzie kontynuować znajomości z "normalnym" chłopakiem z Legnicy.

Związek Oliwii i Maćka skomentował także na InstaStories Dominik, pierwszy partner uczestniczki. Był zaskoczony tym, że zamiast ratować swoją relację, rozmawiali o tym, na co przeznaczą główną nagrodę. Przypomnijmy, że aktorka za swoje 50 tysięcy złotych m.in. opłaciłaby czynsz za mieszkanie w Londynie, a operator maszyn za swoją wygraną kupiłby motocykl. Niestety, nagranie Dominika już zniknęło. Także inny uczestnik, Bartek, który już odpadł z programu, uważa, że dziewczyna zachowuje się nie w porządku. Przede wszystkim jego zdaniem słabe było to, że zataiła, że mieszka dalej ze swoim byłym.

Bartek komentuje zachowanie innych uczestników "Love Island":

W piątek wieczorem odbędzie się kolejne przeparowie. Nikt nie ma pewności, czy Maciek da szansę Oliwii i to ją wybierze. Jak myślicie, wybaczy jej czy spróbuje z Beatą?

AW