Styl Życia

"Love Island". Polsat zaliczył wpadkę. Stacja przez przypadek zdradziła, kogo wybrał Maciek

"Love Island" znów na językach. Wszystko za sprawą poniedziałkowego odcinka, który wcześniej wyciekł do sieci. Dzięki temu poznaliśmy decyzję Maćka. Kogo wybrał?

"Love Island" w szybkim czasie zyskało wielu fanów. Życie uczestników pierwszej edycji śledzą codziennie tysiące. Nic dziwnego, w hiszpańskiej willi dzieje się wiele ciekawych rzeczy. Tym razem jednak o programie zrobiło się głośno nie za sprawą aspirujących celebrytów, a wpadki jaką zaliczył Polsat. Wiemy już, kogo w dzisiejszym odcinku wybierze Maciek.

"Love Island" - wyniki najnowszego parowania ujawnione

W ostatnim, piątkowym programie odbyło się kolejne parowanie. Wiemy dzięki temu, które osiem osób nadal walczy o zwycięstwo. Wielką niewiadomą był Maciek. Dlaczego? Jego decyzję mieliśmy poznać w poniedziałkowym odcinku, który wcześniej o dziwo pojawił się na Ipli. Fani natychmiast go obejrzeli i napisali na Instagramie, że mężczyzna wybierze Adę.

Nieźle, że dodaliście na chwilę na Ipli poniedziałkowy odcinek i wiadomo, kogo wybrał Maciek. Po kilkunastu minutach usunęliście, ale i tak wiele osób już wie - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu programu.

Stacja jednak zdementowała te doniesienia, a fani we fragmencie wyemitowany w niedzielę wieczorem zobaczyli, że z uczestnikami nadal jest Oliwia. Oznacza to tym samym, że z show pożegnała się Karina i Ada.

Przypomnijmy, przez ostatnie tygodnie Maciek tworzył z Oliwią szczęśliwą parę. Doszło między nimi do cielesnego zbliżenia i publicznie nazwali się parą. Wszystko zmieniło się, kiedy modelka z Londynu wyznała partnerowi, że nadal mieszka ze swoim eks. Mężczyzna najwyraźniej wybaczył jej zatajenie tak ważnej informacji. 

Myślicie, że dzisiejszy odcinek będziesz miał taką samą oglądalność jak pozostałe? Chyba raczej nie.

Bartek odpadł już z "Love Island". Jak ocenił swoje programowe partnerki?