Styl Życia

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" opowiedział o swoim związku z Agatą. Zdradził, dlaczego postanowili się rozstać

Łukasz Sędrowski z
Łukasz Sędrowski w piątkowym wydaniu "Pytanie na śniadanie" zdradził, dlaczego zakończył się jego związek z Agatą. Mimo ogromnej chęci uczucie nie przetrwało.

Pamiętacie związek Łukasza Sędrowskiego i Agaty z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Jeszcze jakiś czas temu mogło się wydawać, że stworzyli bardzo udaną relację. W końcu uczestnik w jednym z odcinków oświadczył się nawet swojej kandydatce. Co więc poszło nie tak?

"Rolnik szuka żony". Łukasz Sędrowski o rozstaniu

Łukasz pojawił się ostatnio w "Pytaniu na śniadanie", aby razem z Sewerynem z szóstej edycji opowiedzieć o poszukiwaniu miłości. Rolnik wspomniał przy okazji swój związek z Agatą.

Ja właściwie znalazłem w programie miłość i nie wstydzę się tego. Znalazłem miłość, byłem otwarty na to. Urzekła mnie ta osoba bardzo, zakochany byłem po uszy. Ja z miłości się oświadczyłem, produkcja trochę pomogła wiadomo, gondola w Łazienkach Królewskich to był piękny anturaż i piękne okoliczności. Zdecydowałem się, nikt o tym nie wiedział, nikt z produkcji, reżyser nie wiedział, że będzie taka sytuacja, że oddam serce właśnie tej wybrance z programu. To było coś pięknego, to było coś silnego mocnego, to był żar, to był ogień. To było coś, co naprawdę rozpaliło serce - powiedział.

Prowadząca program, Ida Nowakowska, wprost zapytała, co się stało skoro łączyło ich tak głębokie uczucie. Okazuje się, że nie radzili sobie poza programem.

Co się stało? Życie. Raz na dziesięć się uda i jeden na dziesięć się nie uda. I właśnie tutaj przyszła taka rzeczywistość. Jakiś czas mieszkaliśmy razem. Oglądaliśmy wszystkie odcinki programu, trzymaliśmy się za ręce. Co weekend było oglądanie i wspólne przeżywanie tego jeszcze raz.

A jakim parom z programu udało się stworzyć trwały związek?

Trzymaliście za nich kciuki?

KB