Styl Życia

Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje domowe biuro. Kasia Nosowska zachwycona. "Ale sprzęt"

Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje domowe biuro. Kasia Nosowska zachwycona.
Małgorzata Kożuchowska nie rusza się z domu, jednak wciąż musi pracować. Home office aktorki robi niemałe wrażenie.

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo aktywna zawodowo, jednak obecna sytuacja panująca w kraju uniemożliwia jej pracę na planie zdjęciowym. Aktorka mimo wszystko nie zwalnia tempa i wciąż pracuje, ale zdalnie. Na Instagramie zamieściła zdjęcie swojego biura. Musimy przyznać, że wnętrza, w jakich pracuje aktorka, robią niemałe wrażenie i to nie tylko na nas. Kasia Nosowska również jest zachwycona. 

ZOBACZ TEŻ: Kożuchowska pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu. Okoliczności są jednak przykre. "Smutna wiadomość na koniec dnia"

Małgorzata Kożuchowska pokazuje swoje wnętrza na home office

Małgorzata Kożuchowska stara się nie wychodzić z domu i przechodzi dobrowolną izolację. Nie przeszkadza jej to w projektach zawodowych. Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją, jak pracuje. Przy okazji możemy zobaczyć, jak wyglądają jej wnętrza. 

Ważne spotkania na Home Office -  napisała aktorka pod zdjęciem.

W biurze Małgorzaty Kożuchowskiej dominują jasne barwy. Największe wrażenie robi lampa, która oświetla aktorkę podczas nagrywania. Fani są pod wrażeniem, jak również Kasia Nosowska, która również skomentowała fotkę. 

Ale sprzęt!! Nie wiedziałam, że świat nosi takie lampiszcza! - pisze Nosowska.

Przypominamy: Małgorzata Kożuchowska nie rozpacza po stracie "Rodzinki.pl". Jest w Berlinie i promuje nowy film u boku Chyry i Rubik. Znamy jej plany

Pozostali internauci również są pod wrażeniem wnętrz, w jakich aktorka pracuje. 

Co za profesjonalny sprzęt? Jaka lampa.
Piękna wnętrza. Aż miło posiedzieć -  piszą pod zdjęciem.

Jeden z internautów zarzucił aktorce, że siedzi rozkrokiem, co nie wypada celebrytce. Myślimy, że zdecydowanie przesadza. 

RG