Styl Życia

Małgorzata Ohme zaliczyła wpadkę na wizji. Filip Chajzer skomentował ją w swoim stylu

Małgorzata Ohme zaliczyła wpadkę na wizji. Filip Chajzer skomentował ją w swoim stylu
Małgorzata Ohme ma za sobą trudny poranek. Prezenterka zrobiła małą demolkę w studiu "DD TVN".

Filip Chajzer jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych prowadzących poranny program "Dzień dobry TVN". Dziennikarz nie stroni od dwuznacznych żartów. Jego największą wpadką wizerunkową było jednak naśladowanie osób borykających się z atakami paniki. Tym razem Chajzer postanowił w "śmieszny" sposób skomentować zakulisową wpadkę w dzisiejszym odcinku śniadaniówki.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o "ataku paniki" Filipa Chajzera. "Może to było niefortunne. Ale Filip taki jest"

Filip Chajzer skomentował wpadkę Małgorzaty Ohme

Prowadzący "Dzień dobry TVN" regularnie wrzucają do mediów społecznościowych zdjęcia ze studia nagraniowego. Na ostatniej fotce Filip Chajzer uwiecznił wpadkę swojej redakcyjnej koleżanki. Małgorzata Ohme przypadkowo przewróciła fotel i stolik. Oczywiście obyło się bez dramy, a sama prezenterka obróciła sytuację w żart i roześmiała się. Jej współprowadzący postanowił dodać jednak trzy grosze od siebie.

Można wdepnąć w klocka, można w fotel i stolik. Poranek ma swoje prawa. Jak wystartowała Wasza niedziela? - dopisał obok zdjęcia wyraźnie rozbawiony Filip Chajzer.

Widzowie "Dzień dobry TVN" z miejsca zabrali się za komentowanie wpadki na wizji.

Tej Pani już nie polewajcie.
Hahaha, jak demolować to na całego.
Biedna, ciągle jej się coś przytrafia - czytamy.

Bawi Was poczucie humoru Filipa Chajzera?

Zmiany w "Dzień dobry TVN"

Ostatnie miesiące przyniosły sporo zmian w "Dzień dobry TVN". Z programem pożegnali się Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Ich miejsce zajęły Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga. Wcześniej do obsady gospodarzy śniadaniówki dołączyli Paulina Krupińska i Damian Michałowski.