Styl Życia

Małżeństwo Ewy Drzyzgi wisi na włosku. "Wyprowadziła się od męża". Znamy powód rozstania [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małżeństwo Ewy Drzyzgi wisi na włosku.
Ewa Drzyzga i Marcin Borowski wzięli ślub w 2004 roku. Jak podaje nasze źródło, para podjęła decyzję o rozstaniu. Powodem ma być niewierność małżonka.

Ewa Drzyzga jest jedną z największych gwiazd TVN-u. Dziennikarka związała się ze stacją w 2000 roku, gdzie dostała własny talk-show "Rozmowy w toku", który przez lata cieszył się ogromną oglądalnością i sympatią widzów. Nic więc dziwnego, że Drzyzga cztery razy z rzędu zdobyła Telekamerę w kategorii Osobowość Telewizyjna.

ZOBACZ: "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zadebiutowały w programie. Inne duety mają dla nich złote rady

Niestety, choć trudno odmówić jej sukcesów w życiu zawodowym, wszystko wskazuje na to, że w życiu prywatnym nie ma tyle szczęścia.

Ewa Drzyzga wyprowadziła się od męża. Powodem ma być romans Marcina Borowskiego

Ewa Drzyzga w 2004 roku wyszła za mąż za Marcina Borowskiego, który wówczas pracował w RMF FM. Para doczekała się dwóch synów - Stanisława i Ignacego. Niestety, pomimo wielu wspólnie przeżytych lat, ich małżeństwo wisi na włosku. Jak donosi nasze źródło, związek Ewy i Marcina przeszedł do historii:

Ewa ciągle płacze, bo jej mąż - Marcin Borowski, szef programu "Uwaga" w Krakowie, związał się ze swoją podwładną, reporterką Anną Rubaj. Nie może się z tym pogodzić.

To jednak nie koniec dramatu. Choć to Borowski miał nie dochować wierności, z ich wspólnego domu to Ewa wyprowadziła się do apartamentu: 

Mimo że to Borowski ma nową partnerkę, a ich wspólny dom został wybudowany z pieniędzy Ewy, to ona zdecydowała się wyprowadzić do apartamentu w Wiślanych Tarasach. Ta sytuacja jest dla niej podwójnie trudna.

Próbowaliśmy skontaktować się z Ewą Drzyzgą. Dziennikarka do tej pory nie zdecydowała się skomentować pogłosek o romansie męża.