Styl Życia

Marina i Wojtek Szczęśni chcą wybudować pałac w Zakopanem. Górska posiadłość może kosztować ich nawet 2 mln zł!

Marina i Wojtek Szczęśni chcą wybudować pałac w Zakopanem. Górska posiadłość może kosztować ich nawet 2 mln zł!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny przebywają obecnie w Zakopanem, dokąd wybrali oczywiście wraz ze swoim synkiem Liamem. Okazuje się jednak, że ich podróż na Podhale związana była nie tylko z wypoczynkiem, ale też i sporym interesem. Jak donosi "Super Express", Szczęśni przymierzają się do budowy domu właśnie w tych rejonach. 

Marina i Wojtek Szczęśni chcą wybudować willę na Podhalu

Według ustaleń tabloidu, Marina i Wojtek spotkali się już z agentem nieruchomości.

Pokazywał im działki i domy przeznaczone na sprzedaż. W oko wpadła im nieruchomość o powierzchni 60 arów znajdująca się w Olczy, wschodniej części Zakopanego - czytamy w "Super Expressie".

Co jednak najciekawsze, koszt zakupu działki w tamtejszej okolicy to kwota 2 mln zł. Do tej sumy należy również doliczyć cenę przede wszystkim budowy willi oraz zakup wszelkiego wyposażenia. Całość może więc wynieść Wojtka i Marinę ponad 5 mln zł. 

Przyznacie, że ta suma robi spore wrażenie. Czy jednak Marina i Wojtek zdecydują się na zakup? Tego jeszcze nie wiemy, lecz może już wkrótce sami nas o tym poinformują. Po Instagramie Mariny wnioskujemy, że klimat polskich gór bardzo przypadł jej do gustu.

DH