Styl Życia

Marta Wierzbicka pokazała, jak wygląda bez makijażu. Pochwaliła się zdjęciami "przed i po". Nie wstydzi się niedoskonałości

Marta Wierzbicka pokazała, jak wygląda bez makijażu. Pochwaliła się zdjęciami
Marta Wierzbicka pochwaliła się obserwatorom wyjątkowym zdjęciem. Aktorka w naturalnym wydaniu wygląda równie pięknie, co w pełnym makijażu.

Marta Wierzbicka zyskała popularność, dzięki roli Oli Zimińskiej w popularnym serialu "Na Wspólnej". W końcu jednak zdecydowała się zniknąć z show-biznesu, a jej wierni fani mogą podglądać jej codzienne życie w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami w całkowicie naturalnej wersji oraz w codziennym makijażu. Piękna?

Edyta GórniakEdyta Górniak nie podeszła do egzaminu maturalnego. Jakim wykształceniem może pochwalić się diwa?

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska też pozowała bez makijażu

Marta Wierzbicka pozuje całkowicie bez makijażu

Aktorka od kilku tygodni regularnie chwali się postępami dekorowania nowego mieszkania. Wierzbicka pokazała już swoim obserwatorom drogą kanapę oraz komodę w stylu vintage. Trzeba przyznać, że ma świetny gust.

Marta postanowiła podzielić się z internautami również zdjęciami samej siebie. Porównała ze sobą trzy fotografie. Na pierwszej z nich widzimy Wierzbicką bez makijażu i w całkowicie naturalnej wersji. Aktorka nie ma żadnego problemu z tym, aby pokazać niedoskonałości na swojej skórze i za to należą się jej wielkie brawa.

Julia Wieniawa, Nikodem RozbickiNikodem Rozbicki potwierdził związek z Julią Wieniawą! Są romantyczne zdjęcia z gór

Na drugiej fotce Marta jest już w codziennym makijażu. Gwiazda TVN-u stawia na delikatne podkreślenie zielonych oczu oraz podkład w jasnym kolorze. Wierzbicka pokusiła się również o przerobienie tego zdjęcia. Finalnie różnica jest bardzo niewielka, a my i tak wolimy Martę bez żadnych filtrów.

Marta WierzbickaMarta Wierzbicka instagram/mtttttm

Marta jest jedną z niewielu polskich gwiazd, które tak cenią naturalność. Mamy nadzieję, że na Instagramie będzie pojawiać się więcej podobnych postów.

Jeszcze przed zamknięciem teatrów, Wierzbicka wybrała się na premierę z ukochanym. Wspólne zdjęcia zakochanych to rzadkość, bowiem partner aktorki nie jest związany z show-biznesem i unika świateł reflektorów.