Styl Życia

Marta Wierzbicka przestała ukrywać partnera i zjawiła się z nim na premierze. Wspólne zdjęcia zakochanych to rzadkość

Marta Wierzbicka przestała ukrywać partnera i zjawiła się z nim na premierze. Wspólne zdjęcia zakochanych to rzadkość
Marta Wierzbicka w czwartkowy wieczór wybrała się do teatru Komedia, gdzie odbyła się premiera spektaklu "Dom Lalki". Aktorka pojawiła się w towarzystwie partnera, z którym dość sporadycznie pojawia się na branżowych imprezach.

Marta Wierzbicka zadebiutowała w rodzimym show-biznesie jeszcze w 2006 roku, gdy jako nastolatka została zaangażowana do roli Oli w serialu "Na Wspólnej". Aktorka dorastała na naszych oczach i z dziewczynki powoli stawała się kobietą. Nie obyło się oczywiście bez kontrowersji, a dokładniej mowa o jej sesji z "Playboyu" z 2013 roku, która odbiła się bardzo szerokim echem w mediach. Marta Wierzbicka skupiła się teraz bardziej na grze w teatrze, niż skandalach, więc nic dziwnego w tym, że pojawiła się na premierze w teatrze Komedia. Zabrała ze sobą ukochanego. 

ZOBACZ TEŻ: Marta Wierzbicka wspomina wakacje. Nie zabrakło zdjęć w stroju kąpielowym. Internauci: Dlaczego Ty jesteś tak chuda?

Marta Wierzbicka z partnerem na premierze

W czwartek w warszawskim teatrze Komedia odbyła się premiera spektaklu "Dom Lalki", w którym debiutowała Julia Wieniawa. Podczas imprezy pojawiło się sporo gwiazd w tym także Marta Wierzbicka, która zdecydowała się przyjść z ukochanym. To dość rzadki widok, bowiem partner aktorki nie jest związany z show-biznesem i unika świateł reflektorów.

Marta Wierzbicka KAPIF


 

Marta Wierzbicka tego wieczoru wybrała  czarną sukienkę w czerwone paski, na którą to narzuciła luźną marynarkę. Cała stylizacja podkreślała nie tylko jej nienaganną talię, ale również długie nogi. Partner aktorki postawił na klasyczną białą koszulę i jasne spodnie. A wam jak się spodobały ich stylizacje? 

ZOBACZ TEŻ: Marta Wierzbicka na imprezie u Lary Gessler cała na biało. Stylizacja luźna, ale podkreśla szczupłą sylwetkę