Styl Życia

Meghan Markle stawia na Disneya, a Harry prowadzi rozmowy z bankiem. Była para książęca poszukuje nowych zajęć

Meghan Markle stawia na Disneya, a Harry prowadzi rozmowy z bankiem. Była para książęca poszukuje nowych zajęć
Według najnowszych informacji, które pojawiły się w brytyjskiej prasie, była książęca para bardzo aktywnie poszukuje nowych zajęć. Zarówno Meghan jak i książę Harry mają już za sobą pierwsze rozmowy.

Książę Harry właśnie rozpoczął rozmowy z jednym z największych banków inwestycyjnych na świecie - Goldman Sachs. Natomiast Meghan Markle nadal łączona jest z Disneyem, gdzie miałaby zająć się dubbingiem, i pragnie wrócić na wielki ekran.

Meghan i Harry poszukują nowych zajęć

Jedną z głównych przyczyn odejścia Meghan i Harry'ego z brytyjskiej rodziny królewskiej była chęć posiadania niezależności finansowej. Gdy rozstanie z rodziną stało się faktem, pozostało im tylko znaleźć nowe zajęcie.

We wtorek serwis Daily Mirror poinformował, że Harry rozmawiał z gigantem bankowym Goldman Sachs. Według informatorów, książę Harry pojawi się w internetowej serii "Talks With GS", który zostanie pokazany już w listopadzie. Występ ten będzie bezpłatny, a w inicjatywie udział wezmą także inne sławy, wśród których będzie m.in. Victoria Beckham.

Natomiast Meghan nadal stawia na współpracę z Disneyem. Ma już za sobą jedną umowę, która była związana z akcją dobroczynną. Wytwórnia za prawa do głosu Meghan ma wesprzeć finansowo organizację Elephants Without Borders, która chroni słonie przed kłusownikami.

Rodzina królewska to firma. Co z Meghan i Harrym?

Przypomnijmy, że ruszyła już ich oficjalna strona sussexroyal.com, w której para opisała swoje plany na przyszłość. Trzeba przyznać, że sama strona robi wrażenie - jest bardzo nowoczesna, przejrzysta i minimalistyczna.

Para królewska zaczęła budować swoje imperium już jakiś czas temu, jeszcze przed oficjalnym odejściem. Zastrzegli znakiem towarowym kilkadziesiąt produktów, które są sygnowane marką "Sussex Royal". Są to m.in. koszulki, książki, czasopisma, płaszcze, buty.

BO