Styl Życia

Nagranie z awantury "Pięknych i Młodych" upublicznione. Widać moment, w którym doszło do rękoczynów. "Wy***aj stąd"

Nagranie z awantury
"Piękni i Młodzi" znów na językach. Tym razem do sieci wyciekło nagranie z momentu bójki, między byłym mężem Magdy Narożnej, a jej nowym partnerem. Naprawdę ciężko uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę.

Minął już ponad tydzień od sylwestrowej nocy, a na językach mediów i fanów muzyki disco polo nadal są oni, "Piękni i Młodzi". Wszystko przez awanturę, jaka miała miejsce po koncercie w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Doszło wtedy do bójki między byłym mężem wokalistki zespołu, Magdy Narożnej, a jej nowym partnerem. "Fakt" opublikował nagranie z momentu całego zajścia.

"Fakt" publikuje wideo awantury gwiazd "Pięknych i Młodych"

Okazuje się, że tamtego wieczoru opiekę nad córką miała sprawować Magdalena. Nie wiemy, co robiła dziewczynka, ale widzimy, co robiła jej mama, świętowała początek nowego roku. To jednak mocno zdenerwowało jej byłego męża, który widząc ją przy stole ze znajomymi, wypalił:

Gdzie jest moje dziecko?

Odpowiedź Narożnej była bardzo gwałtowna i naprawdę nerwowa. 

Jest pod moją opieką. Jak była pod Twoją, to ja się nie interesowałam, więc wy********j stąd - wykrzyczała.

To co wydarzyło się dalej, musicie zobaczyć sami. Doszło nie tylko do chamskiej wymiany zdań, ale i rękoczynów, w wyniku których nowa partnerka Dawida Narożnego trafiła na SOR.

Powiemy szczerze, po obejrzeniu i przesłuchaniu nagrania, jesteśmy w wielkim szoku. 

"Piękni i Młodzi", co dalej?

Jeszcze przed całym zajściem Dawid Narożny został usunięty z formacji i być może to właśnie to sprowokowało go do nerwowej dyskusji w hotelu.

Po zejściu ze sceny w Zakopanem Dawid otrzymał pismo o wykluczeniu z zespołu. Zespół, który tworzą Dawid Narożny, Magda Narożna i Daniel Wilczewski, ma zapis w kontrakcie, że może decydować o składzie, dlatego podjęto taką decyzję. Moim zdaniem to mogło być przyczynkiem do bójki, jaka miała miejsce w hotelu - powiedział Krzysztof Bogucki Fakt24.

Czy to początek końca "Pięknych i Młodych"?

Top 5 najlepszych piosenek disco polo.