Styl Życia

Najnowsza okładka Rozenek i Majdana. Gosia z dużym brzuszkiem i "młody" Radzio. "Zdjęcie wyraża więcej niż 1000 słów"

Najnowsza okładka Rozenek i Majdana. Gosia z dużym brzuszkiem i
Ukazała się najnowsza okładka magazynu "Viva", której bohaterami są Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Para udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o przedporodowych lękach. Największą uwagę zwraca jednak zdjęcie. "Wow, petarda".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Popularna para zdradziła planowany termin porodu, który zbliża się nieuchronnie. Mama Stanisława i Tadeusza bardzo cieszy się na myśl o przyjściu na świat trzeciego dziecka, jednocześnie obawiając się o poród w czasach, w których każdy pobyt w szpitalu czy nawet prywatnej klinice niesie za sobą poważne ryzyko. W wywiadzie do najnowszego numeru magazynu "Viva", który ma ukazać się 2 kwietnia, kobieta podzieliła się z czytelnikami lękami dotyczącymi rozwiązania. Zdjęciem okładkowym zdążyła się już pochwalić w mediach społecznościowych. Fotografia wywarła na fanach ogromne wrażenie. Gosia z dużym ciążowym brzuszkiem jest w świetnej formie, a Radosław odmłodniał. Sami zobaczcie!

Zobacz wideo Gosia Rozenek już kilka razy pozowała do zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Inspiruje się zagranicznymi gwiazdami?

Rozenek i Majdan na najnowszej okładce

Przedsmak tego, co będziemy mogli już niedługo zobaczyć w magazynie "Viva", zdradziła Małgorzata Rozenek. Celebrytka pochwaliła się okładkowym zdjęciem, do którego pozowała razem ze swoim ukochanym mężem. Zdradziła również tematykę wywiadu, który ukaże się 2 kwietnia. 

Dzielimy się z Wami naszym szczęściem, ale i troskami. O miłości, lękach i spełnieniu marzeń w cieniu pandemii... Ze szczególną dedykacją dla wszystkich przyszłych rodziców - napisała na Instagramie.

Fotografia małżonków zrobiła duże wrażenie i to nie tylko na nas. Zachwycają się nią również fani Majdanów, którzy swoją sympatię do nich wyrażają w pozytywnych komentarzach.

Taka piękna para - ale dzidzia będzie śliczna.
Wow, petarda!
Zdjęcie wyraża więcej niż 1000 słów!

Fani sugerują, że Radosław odmłodniał przy swojej pięknej żonie, a kobiecie ciąża niezwykle służy. Oboje prezentują się uroczo w czarno-białych stylizacjach. 

Radek jaki młody!
Przy Gosi tak odmłodniał!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Instagram/ @m_rozenek

BWO