Styl Życia

Nastolatka zrobiła sesję zdjęciową z psem. W pewnym momencie zwierzak ugryzł ją w twarz

Nastolatka zrobiła sesję zdjęciową z psem. W pewnym momencie zwierzak ugryzł ją w twarz
Lara Sanson zdobyła niespodziewaną sławę w Internecie. Cena, jaką zapłaciła, jest jednak bardzo wysoka.

Zdjęcia ze zwierzakami są bardzo popularne. Chyba każdy właściciel czworonoga ma przynajmniej jedną fotkę ze swoim pupilem. Lara Sanson długo będzie pamiętała ostatnią sesję z psem. Skończyła się ona dla niej bardzo boleśnie.

Nieudana sesja zdjęciowa

Nastolatka zrobiła sobie serię zdjęć z pupilem. Niestety w pewnym momencie ten ugryzł ją w twarz. Obrażenia były na tyle poważne, że dziewczyna od razu została przewieziona do szpitala, gdzie przeszła trwającą ponad dwie godziny operację. Lekarze założyli jej 40 szwów.

Co ciekawe, Lara Sanson pochwaliła się zdjęciami z sesji na swoim koncie na Twitterze. Na jednym z nich uchwycono moment, w którym pies ugryzł ją w twarz. Kolejne przedstawia już dziewczynę po operacji.

Nie wiem, czy dotknęłam jego biodra, czy tak zareagował, bo jest starszym psem, czy dlatego, że go przytuliłam i przestraszyłam – powiedziała nastolatka w rozmowie z argentyńskim serwisem "La Nacion".

Zdjęcia Lary z miejsca podbiły Internet. Komentujący są podzieleni. Jedni twierdzą, że zwierzętom nie powinno się robić zdjęć z fleszem, a drudzy współczują dziewczynie nieprzyjemnego incydentu. Cóż, jedno jest pewne - mało kto może pochwalić się tak oryginalnym zdjęciem.

Kierowcy będą musieli ustępować pierwszeństwa pieszym znajdującym się przed przejściem. Dobry, czy zły pomysł?: