Styl Życia

Nie żyje Maja Borkowska. Dziennikarka "Przegrała walkę z okrutną chorobą"

Nie żyje Maja Borkowska. Dziennikarka
W czwartek na profilu Mai Borkowskiej pojawiła się bardzo smutna informacja. Dziennikarka odeszła po długiej walce z chorobą.

O śmierci Mai Borkowskiej poinformowała mama oraz siostra dziennikarki na profilu na Facebooku. Odeszła w nocy z środy na czwartek, terminu i miejsca pogrzebu jeszcze nie podano.

Z ogromnym żalem informujemy, że Maja przegrała walkę z okrutną chorobą. O terminie pogrzebu poinformujemy jutro - czytamy.

Nie żyje Maja Borkowska. Dziennikarka chorowała na raka piersi

Dziennikarka przez wiele lat chorowała na raka piersi, o czym otwarcie mówiła w mediach społecznościowych oraz na swoim blogu. 

To niesamowite, jak nagle zaczynasz analizować minione lata, kiedy okazuje się, że możesz nie mieć tyle czasu, ile ci się wydawało, że masz! To kolejny banał. Jak z amerykańskich melodramatów. Robi ci się żal, że tak długo odchorowywałeś czyjeś odejście, zamiast otworzyć się na innych. Że wiele razy nie powiedziałeś wprost o swoich uczuciach czy emocjach. Że nie zrobiłeś rzeczy, o których zawsze marzyłeś. I…. niczego nie zmieniasz - pisała na blogu.

Borkowska pracowała w Programie Trzecim Polskiego Radia przez 20 lat od 1996 roku. Później pojawiała się na antenie Polskiego Radia 24, gdzie prezentowała serwisy informacyjne, jednak została zwolniona przez zmiany polityczne.

Nieszczególnie stać mnie na brak pracy, ale jeszcze mniej stać mnie na firmowanie tego wszystkiego swoim nazwiskiem - pisała wtedy.

Te gwiazdy zmarły w niewyjaśnionych okolicznościach:

KB