Styl Życia

Nocne harce Blanki Lipińskiej i Barona. Pisarka pochwaliła się, jak spędza czas z ukochanym

Nocne harce Blanki Lipińskiej i Barona. Pisarka pochwaliła się, jak spędza czas z ukochanym
Blanka Lipińska i Baron zostali nietoperzami na czas izolacji i ą aktywni głównie nocami. Autorka "356 dni" chętnie pokazuje, co robią, gdy wszyscy śpią.

Związek Blanki Lipińskiej i Aleksandra Barona jest dość świeży. Prawda, o tym, że się spotykają, wyszła na jaw, gdy paparazzi przyłapali ich na spacerze po plaży. Blanka potwierdziła związek, a potem na jej instagramowej relacji pojawiło się wspólne zdjęcie z ukochanym. Na tym nie poprzestała, bo codziennie przeglądając relacje Blanki, możemy dowiedzieć się, jak rozwija się związek. Nie inaczej było tym razem.

Nocne harce Blanki Lipińskiej i Barona

Okazuje się, że w czasie izolacji para ma słabość do sprzątania w mieszkaniu Lipińskiej. Oprócz tego Blanka nocami gotuje, a zdjęciami skonsumowanych potraw chwali się na instagramowej relacji. Zdjęcia potraw i relacje ze wspólnego wieczora znajdziecie w naszej galerii. 

Nocne posiłki Lipińskiej i BaronaOtwórz galerię

Ostatecznie zakochani kolejny raz położyli się o 6:00 rano. Warto zaznaczyć, że Blanka nie konsumuje z ukochanym przygotowanych dań. Wyznała, że do życia wystarczą jej: wino, kapusta kiszona, jajka i wino. 

Zobacz także: Blanka Lipińska opowiada o początkach znajomości z Baronem. "To ja na niego zapolowałam"

Przypomnijmy, producenci filmu "365 dni" i platforma Netflix przygotowali niespodziankę dla użytkowników serwisu streamingowego. Od 1 kwietnia można zobaczyć ekranizację bestsellera Blanki Lipińskiej. Autorka może odetchnąć, bo fani nie będą ją już wypytywać, gdzie legalnie można obejrzeć film. 

DK