Styl Życia

Opole 2020. Wpadka Joanny Lazer. Pokazała dużo więcej, niż planowała. Wszystko przez niesforną sukienkę

Opole 2020. Wpadka Joanny Lazer. Pokazała dużo więcej, niż planowała. Wszystko przez niesforną sukienkę
Ruda z Red Lips na scenie w Opolu zaśpiewała przebój zespółu 2 plus 1. Jednak to nie popisy wokalne przyciągnęły uwagę publiczności, a... rozporek w jej kreacji, który odsłonił zdecydowanie za dużo.

Miniony weekend upłynął pod znakiem 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, który w tym roku miał wyjątkowy charakter. Na scenie zobaczyliśmy Alicję Majewską, Piotra Cugowskiego czy Stanisławę Celińską. Podczas koncertów uczczono zmarłych artystów. Publiczność zgromadzona na widowni i przed telewizorami mogła, dzięki nowoczesnej technologii, ponownie usłyszeć między innymi Korę i Andrzeja Zauchę. Wśród artystów pojawili się także reprezentanci młodszego pokolenia, jak na przykład Joanna Lazer czyli "Ruda" z Red Lips.

Zobacz wideo KOŁO PLOTKA EXTRA - Ruda i Lazer z Red Lips

Joanna Lazer w Opolu pokazała dużo więcej, niż chciała

Joanna Lazer na opolskiej scenie wykonała kultowy przebój "Chodź pomaluj mój świat" legendarnej grupy 2 plus 1. Na tę okazję przygotowała wyjątkową stylizację. Piosenkarka pojawiła się w białej sukni z długim rękawem, głębokim dekoltem, który wyeksponował jej biust i długim rozcięciem odsłaniającym udo.

Niestety, niesforna suknia wymknęła się spod kontroli. W pewnym momencie materiał podciągnęła się do góry i odsłonił krocze artystki.

Wpadka Joanny Lazer była szeroko komentowana w sieci:

Jeżeli to miało miejsce w telewizji publicznej, to tylko pogratulować dobrej zmiany...
Po co one to robią? Materiału nie brakuje, rozumu na pewno - pisali w komentarzach internauci.

Znaleźli się również tacy, którzy stanęli w obronie "Rudej":

Umie śpiewać, a do tego jest piękną kobietą. Każdemu może się zdarzyć - czytamy.

Póki co Joanna nie odniosła się do wpadki do Opolu. Myślicie, że następnym razem poprosi o pomoc w doborze stroju inną stylistkę?