Styl Życia

Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"! Co z nieobecną Kingą Rusin?

Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi
Paulina Krupińska i Damian Michałowski zostali nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"! Wiosenna ramówka stacji przynosi zaskakujące informacje.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski poprowadzą na wiosnę "Dzień Dobry TVN". Nowi prowadzący zostali ogłoszeni przez samego Edwarda Miszczaka, który w ten sposób chciałby "naprawić" poranne pasmo.

"Dzień Dobry TVN" z nowymi prowadzącymi

Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak ogłosil, że nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" zostają Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Ostatnia "zła passa" "Dzień Dobry TVN" jest już rzeczywiście dobrze widoczna dla wszystkich, i okazuje się, że również dla samego TVN także:

Raz jest lepiej, raz gorzej. W weekendy zwykle lepiej. Wiemy, sprawdzamy. Naprawa tego pasma nie będzie łatwa. Zmiany będą wprowadzane, a jedną z nich jest nowa para prowadzących - mówił Edward Miszczak.

Odniósł się w ten sposób do całej serii wpadek programu, które lawinowo następowały jedna po drugiej w sezonie jesienno-zimowym. Chodzi naturalnie o problemy przy prezentowaniu koreańskich muzyków z formacji BTS, dręczenie żywych zwierząt w studio czy udawany przez Filipa Chajzera atak paniki. Wszystkie te afery obiły się szerokim echem zwłaszcza w social mediach, zaś po ostatniej "koreańskiej" wpadce głośno już mówiło się o kryzysie śniadaniowej propozycji TVN.

Kim są nowi nowi prowadzący "Dzień dobry TVN"?

Paulina Krupińska jest znana wszystkim fanom polskiego showbiznesu. Piękna miss prywatnie jest żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki. Miała już okazję pracować przy programie śniadaniowym, choć było to kilka lat temu. W 2013 roku była prezenterką w "Pytaniu na śniadanie".

Damian Michałowski bez wątpienia znany jest słuchaczom radiowym, bowiem najbardziej związany jest właśnie z Radiem ZET. Jednak ma również doświadczenie w telewizją - dla Polsatu prowadził "Wyspę Przetrwania" a dla TVP2 koncerty sylwestrowe. Wiele razy bywał gościem "Dzień Dobry TVN" - teraz zobaczymy go w nowej roli prowadzącego.

Co z Kingą Rusin w "Dzień dobry TVN"?

Kinga Rusin była wielką nieobecną w czasie wtorkowej wiosennej ramówki TVN. Nie tylko nie pojawiła się na samej prezentacji, nie było jej również w spocie wizerunkowym stacji. Choć nowych prowadzących również tam nie uświadczymy, to jednak obecni byli stali prezenterzy: Dorota Wellman, Anna Kalczyńska, Marcin Prokop i Andrzej Sołtysik. Brak Kingi Rusin jest tu bardzo znaczący.