Styl Życia

Paulina Smaszcz ma nowego partnera. To były gwiazdy "Na dobre i na złe"

Paulina Smaszcz ma nowego partnera. To były gwiazdy
Paulina Smaszcz znowu zakochana! Dziennikarka pochwaliła się nowym związkiem.

Jesienią ubiegłego roku media obiegła wiadomość o rozwodzie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. Para przez wiele lat uchodziła za idealną, dlatego też ich decyzja zaskoczyła fanów. Dziennikarz niechętnie komentował rozstanie z żoną. Ona jednak przyjęła inną taktykę i ze szczegółami opowiedziała o rozpadzie małżeństwa w wywiadzie dla "Vivy!". Prezenterka jeszcze kilkukrotnie odnosiła się publicznie do rozwodu, ale wiele wskazuje na to, że po kilku miesiącach finalnie zamknęła ten rozdział swojego życia. Co więcej, w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Paulina Smaszcz ma nowego partnera

Jeszcze kilka tygodni temu Paulina Smaszcz zachęcała swojego byłego już męża, aby znalazł sobie nową partnerkę. Póki co nie słychać jednak o tym, żeby Maciej Kurzajewski znów był w związku. Tymczasem dziennikarka zaczęła układać sobie życie u boku nowego mężczyzny. Nowym związkiem pochwaliła się już na Facebooku. Zmieniła swój status z "wolny" na "w związku", a pod postem oznaczyła Rafała Krauze.

Co ciekawe, wybranek Pauliny Smaszcz nie jest związany z show-biznesem, ale ma na koncie związek ze znaną aktorką, Olgą Bończyk. Para spotykała się kilka lat temu. Ich miłość nie przetrwała próby czasu, a zapalnikiem miały być różnice w kwestii posiadania potomstwa. Krauze chciał mieć dzieci, natomiast Bończyk niekoniecznie.

Paulina Smaszcz ma już dwóch synów ze związku z Maciejem Kurzajewskim. Czyżby chciała mieć więcej dzieci? Pewnie jeszcze za wcześnie na takie spekulacje. Coś nam jednak mówi, że jej związek z Rafałem Krauze to coś poważniejszego. Skoro zdecydowali się go upublicznić, to musi znaczyć, że są pewni swoich uczuć.