Styl Życia

Paweł Małaszyński żegna stary rok, w którym stracił bliską osobę: Życie jest bardzo kruche, a przyszłość nieodgadniona

Paweł Małaszyński żegna stary rok, w którym stracił bliską osobę: Życie jest bardzo kruche, a przyszłość nieodgadniona
Aktor w minionym roku stracił kogoś bliskiego. W obszernym wpisie podziękował fanom za wsparcie i dzielenie się swoimi historiami.

Paweł Małaszyński doświadczył niebywałej tragedii. Aktor stracił bliską osobę. W krótkim wpisie na Instagramie poinformował swoich fanów, że jest pogrążony w żałobie.

ZOBACZ TEŻ: Paweł Małaszyński pogrążony w żałobie. "Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie"

Po ujawnieniu tych smutnych wieści na profilu aktora pojawiło się mnóstwo wpisów ze słowami wsparcia. 

CZYTAJ TEŻ: Paweł Małaszyński dziękuje za wsparcie podczas żałoby. "Nadchodzące dni, miesiące, lata nie będą łatwe"

Paweł Małaszyński wzruszającym wpisem żegna 2020 rok

Paweł Małaszyński w Nowy Rok zamieścił wzruszający wpis na Instagramie. Aktor wyjawił, że jego fani, kiedy dowiedzieli się o tragedii, której doświadczył, nie tylko okazali mu wsparcie, ale także zdecydowali się podzielić z nim własnymi historiami: 

Życie jest bardzo kruche, a przyszłość nieodgadniona. Dla wielu z nas, niestety, ten rok miał katastroficzny wymiar i bardzo zmienił świat, ale dotarliśmy do kresu 2020. Choć dla wielu z nas ten rok skończył się już znacznie wcześniej... Wasze komentarze i wiadomości prywatne, wysyłane na moje profile, to osobiste, intymne opowieści o stracie najbliższych. O nagłym, niezrozumiałym braku kogoś, kto zawsze tu był... Nie mogłem przeczytać ich wszystkich. Wybaczcie... nie dałbym rady... ale chcę żebyście wiedzieli, że każda z nich jest mi bliska i każda bolesna. Wielu z nas wyszło z 2020 roku poturbowanych i osamotnionych. Wielu z nas musi nauczyć się żyć na nowo. Życzę, by 2021 rok przyniósł nam więcej cudów, spokoju i poczucie bezpieczeństwa. Byśmy cali i zdrowi budowali się od nowa. Świat nie potrzebuje strachu tylko otuchy. Dbajmy o siebie i innych. Zwracajmy uwagę na uczucia. Niech najwyższą wartością będą bliscy i postępowanie w zgodzie z własnym sumieniem. Dajmy sobie czas... Bądźmy dla siebie. Dziękuję Wam - czytamy.

Życzymy aktorowi i jego rodzinie jak najwięcej siły w tym trudnym czasie.