Styl Życia

"Pytanie na śniadanie". Mokra wpadka w odcinku na żywo. Pies załatwił się na Kasię Cichopek

Katarzyna Cichopek nie miała szczęścia w ostatnim odcinku programu "Pytanie na śniadanie". Uroczy szczeniak... załatwił się na prowadzącą.

Katarzyna Cichopek od niedawna jest prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie". Niespodziewany angaż aktorki wzbudził wśród widzów i internautów sporo wątpliwości, ale Cichopek robi wszystko, co może, by spodobać się widzom. Stara się wypaść jak najlepiej, lecz ostatnio niestety nie miała szczęścia. Świeżo upieczona prowadząca zaliczyła małą i dość mokrą wpadkę.

Katarzyna Cichopek zaliczyła wpadkę w programie "Pytanie na śniadanie"

W programach nadawanych na żywo czasem trudno przewidzieć pewne sytuacje, o czym przekonała się Cichopek. W ostatnim odcinku gdy Anna Lewandowska prowadziła cykl "Czerwony dywan" w studiu pojawiły się małe szczeniaki. Ich pobyt nie był jednak przypadkowy - miały na celu zachęcić widzów do adopcji psów ze schroniska. Aktorka postanowiła jednego wziąć na ręce, jednak ten niefortunnie ją... obsikał. Choć na początku nie kryła zaskoczenia, potem przyznała, że będąc matką dwójki dzieci - nic nie jest jej obce.

Słuchajcie, ja się nie gniewam. Jestem doświadczoną mamą, mam również psa, także przeżyłam już wszystko - powiedziała.

Katarzyna Cichopek screen 'Pytanie na śniadanie'

Wideo możecie zobaczyć w sobotnim odcinku "Pytania na śniadanie". 

Zaraz po niefortunnym zdarzeniu z pomocą przyszła obsada. Najpierw podali aktorce papierowy ręcznik, który jednak nie niewiele się zdał. Na szczęście później Katarzyna Cichopek mogła zmienić brudny sweterek.

Wpadki w "Pytaniu na śniadanie"

To jednak niejedyna wpadka, jaka mogliśmy zobaczyć na wizji, bo w "Pytaniu na śniadanie" było ich naprawdę sporo. Jakiś czas temu Marzena Rogalska usiadła na hamak, by nieco się zrelaksować. Ten jednak nie wytrzymał ciężaru i się zerwał. Na szczęście prowadzącej nic się nie stało, a całą sytuację obróciła w żart.

Jak widzicie, nie da się wszystkiego przewidzieć. :)

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o zwolnieniach w "Pytaniu na Śniadanie"