Styl Życia

Ranking Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu 2019. Kto zajął pierwsze miejsce? Pewnie nie będziecie zaskoczone

Ranking Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu 2019. Kto zajął pierwsze miejsce? Pewnie nie będziecie zaskoczone
Magazyn Forbes opublikował Ranking Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu 2019. Zobaczcie, kto znalazł się na pierwszym miejscu!

W Internecie można znaleźć mnóstwo inspiracji i motywacji do działań. W wirtualnej przestrzeni działa naprawdę dużo kobiet, które dla wielu obserwatorek stają się idolkami i mentorkami. W tegorocznym Rankingu Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu pojawiły się dobrze znane nazwiska osób, które promują zdrowy i aktywny tryb życia. Komu udało się zdobyć pierwsze miejsce?

Trzy najbardziej wpływowe kobiety polskiego internetu

Ranking ma na celu przedstawienie 100 znanych kobiet polskiego show-biznesu, które aktywnie działają w sieci. W zestawieniu znalazły się piosenkarki, aktorki, blogerki oraz trenerki fitness, które pociągają za sobą miliony fanów i obserwatorów na portalach społecznościowych. Na podium znalazły się:

  1. Anna Lewandowska
  2. Ewa Chodakowska 
  3. Maffashion (Julia Kuczyńska)

Polskie influencerki działają w sieci

Internet stał się miejscem chętnie wykorzystywanym do biznesu, a media społecznościowe pozwoliły na szybki, bezpośredni i wzbudzający zaufanie kontakt z odbiorcami. Zwyciężczynie rankingu aktywnie działają również poza siecią, starając się utrzymać jak najlepsze relacje ze swoimi fanami.

Kobiety, które działają w sieci, chętnie spotykają się na żywo, dzieląc się swoim doświadczeniem i z przyjemnością wzajemnie się inspirują. Jak widać, kobiety potrzebują takich spotkań, ponieważ w całej Polsce od lat odbywają się różne pozytywne kobiece inicjatywy, jak również lokalne spotkania twórców internetowych, w których także uczestniczą głównie kobiety. Festiwal Kobiet Internetu skupi wszystkie te inicjatywy na jednym wydarzeniu

- powiedziała Anna Zając w rozmowie z magazynem "Forbes", pomysłodawczyni i jedna z założycielek Festiwalu Kobiet Internetu. 

Już 23 i 24 listopada tego roku w Gdańsku będzie miał miejsce Festiwal Kobiet Internetu w Europejskim Centrum Solidarności. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Szczere rozmowy z gwiazdą. Zobacz wywiad z Anną Lewandowską: