Styl Życia

"Rolnik szuka żony". Eliminacje przerosły Dawida. "Zniszczyło mnie to". Nie obyło się bez łez

"Rolnik szuka żony". W ostatnim odcinku nie było miejsca na nudę. Dawid został sam na gospodarstwie.

"Rolnik szuka żony" powoli dobiega końca, a to oznacza, że rolnicy (i rolniczka) muszą zadecydować, z kim chcą zbudować wspólną przyszłość. Ostatni odcinek obfitował w wiele łez i niespodziewanych zwrotów akcji. Szczególnie gorąco zrobiło się w gospodarstwie Dawida.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży

"Rolnik szuka żony". Łzy w gospodarstwie Dawida

Program "Rolnik szuka żony" ma z założenia pomagać w znalezieniu drugiej połówki mieszkańcom wsi, którzy są pochłonięci pracą w gospodarstwie. Niestety nie wszystkim udaje się z powodzeniem zakochać. W tym sezonie przekonał się o tym Dawid. Uczestnik show już kilka tygodni temu pożegnał się z pierwszą kandydatką na partnerkę. W ostatnim odcinku zabrał na randkę Martynę. Niestety spotkanie w jego ulubionym klubie nie poszło tak, jakby się spodziewał. Kobieta odrzuciła jego zaloty.

"Rolnik szuka żony". Łukasz z 5. edycji ostro o kandydatach Magdy, Mateusz go atakuje

Musisz pamiętać, że nic na siłę. Jesteś fajny facet, ale nie mogę zrobić inaczej. Podjęłam decyzje, że to nie gra i jadę do domu - powiedziała stanowczo.

Dawid nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji. Nic więc dziwnego, że się podłamał i był bliski wybuchnięcia płaczem. Zwłaszcza, że w gospodarstwie czekała go jeszcze jedna nieprzyjemna rozmowa z Magdą. Po namysłach rolnik postanowił pożegnać ją i odesłać do domu.

Zniszczyło mnie to wszystko totalnie, przerosło. Przepraszam - tłumaczył się.

Nie obyło się bez żalu i łez. Kobieta była wyraźnie wyprowadzona z równowagi.

Spoko, to twoja decyzja, uciekaj, jak nie chcesz gadać, ale pamiętaj, ze nie chcę mieć kontaktu z tobą - mówiła zapłakana.

'Rolnik szuka żony'. Józef dostał kosza"Rolnik szuka żony". Józef dostał kosza, a Maciek szansę na miłość

Ta sytuacja jeszcze bardziej przybiła Dawida. Mężczyzna siedział zasmucony w pokoju, kiedy jego rodzice żegnali Magdę i odprawiali ją z kwitkiem. Niedoszła partnerka rolnika ubolewała, że musi opuścić jego rodzinę. Kilkukrotnie powtarzała, jak bardzo ich polubiła. Mama i tata Dawida wydawali się jednak nieco zażenowani postawą kobiety. 

Spodziewaliście, że finalnie Dawid nie zwiąże się z żadną z kandydatek?