Styl Życia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia nie wspomina dobrze byłego męża: Nie widziałam i nie chcę go widzieć [TYLKO U NAS]

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła szczerze opowiedzieć o Adamie. Okazuje się, że jest to nadal drażliwy temat.

Asia i Adam są jedyną parą z czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która postanowiła się rozwieść. Choć na początku wydawało się, że do siebie pasują, ich relacja z czasem stała się bardzo skomplikowana. Oboje byli zamknięci i wycofani, a Adam pod koniec całkowicie zrezygnował z walki o ich związek. My postanowiliśmy zapytać Asię, jak wspomina swoje małżeństwo.

Asia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" szczerze o Adamie

Asia wyznała, że po finałowym odcinku programu ani razu nie spotkała się z Adamem (mimo że przy ekspertach obiecywali, że utrzymają kontakt).

Nie widziałam i nie chcę widzieć Adama od ostatniego nagrania. I tyle w temacie - powiedziała Asia redakcji Plotka.

Następnie wyznała nam, że jest gotowa na nowy związek. Na szczęście trudne doświadczenie z Adamem jej nie zniechęciło.

Oczywiście, że jestem gotowa. Przygoda z Adamem w żadnym wypadku nie wpłynęła na moje relacje z mężczyznami. Wręcz przeciwnie - dodała tajemniczo.

Na końcu opowiedziała o planach na przyszłość, ale ze względu na panującą sytuację wiele z nich się pokrzyżowało. Jedno w jej życiu jest pewne. Teraz skupia się tylko na sobie.

Stawiam na samorozwój. Aktywnie spędzam każdą chwilę, przygotowując się do runmageddonu - dodała.

Choć cały eksperyment z pewnością kosztował Asię wiele, w ostatnim udzielonym nam wywiadzie, również powiedziała, że mimo wszystko nie żałuję decyzji. Przygoda z programem była dla niej ważną i cenną lekcją życiową. Jedynie co sprawia jej trudność w nowej sytuacji to rozpoznawalność, do której nie może się przyzwyczaić.