Styl Życia

Takie konsekwencje czekają Meghan Markle po rezygnacji z obowiązków królewskich. W kontaktach z księżną Kate na pewno poczuje się upokorzona

Takie konsekwencje czekają Meghan Markle po rezygnacji z obowiązków królewskich. W kontaktach z księżną Kate na pewno poczuje się upokorzona
Meghan Markle i książę Harry, rezygnując z obowiązków królewskich, muszą pogodzić się ze wszystkimi konsekwencjami, jakie wiążą się z tym wyborem. Co więc czeka Meghan?

Meghan Markle i książę Harry pewnie myśleli, że odejście z brytyjskiej rodziny królewskiej wiele im ułatwi. Jednak rzeczywistość wygląda całkowicie inaczej. Czeka ich wiele utrudnień.

Meghan Markle będzie musiała kłaniać się rodzinie królewskiej

Meghan i Harry z pewnością są najbardziej kontrowersyjną parą w historii rodziny królewskiej. Od samego początku nie przestrzegali zasad protokołu. Pierwszą rzeczą był fakt, że Meghan była rozwódką. Potem nagminnie zdarzały się sytuacje, w których małżeństwo naginało zasady królewskie. Począwszy od kreacji Meghan, aż po imię ich synka Archiego.

Ich rezygnacja również była bardzo kontrowersyjna. Bez wiedzy królowej oraz członków monarchii wydali oświadczenie o rezygnacji z obowiązków królewskich. Powodem tej decyzji miał być fakt, że para chce być niezależna. Co ciekawe, chcą zatrzymać swoją posiadłość wyremontowaną przez podatników oraz chcą nadal być finansowani z ramienia księcia Karola i żądają ochrony.

Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej.

Zakochany Harry najwyraźniej spełnia wszystkie zachcianki żony. Jednak para zapomniała, że z tak dużą i ważną decyzją wiążą się nowe zasady. Jedną z nich jest to, że tak samo, jak zwykli obywatele muszą oddawać hołd królowej i wszystkim członkom rodziny królewskiej, który jeszcze do niedawna należał się im.

Oznacza to, że Meghan i Harry na każdym oficjalnym wydarzeniu będą musieli pokłonić się księżnej Kate i księciu Williamowi. Ta zasada wcześniej rzadko była przestrzegana wśród najbliższej rodziny. Ten zaszczyt miała tylko królowa Elżbieta i jej mąż Filip. Natomiast po rezygnacji Harry i Meghan będą się musieli do niej stosować. 

Przypomnijmy, że księżne w przeszłości miały między sobą trochę konfliktów. Nic więc dziwnego, że wszystkie media na świecie wyczekują momentu, kiedy to Meghan będzie musiała ukłonić się przed Kate. 

BO