Styl Życia

"The Voice Senior". Marta Manowska o szczegółach programu. Zdradziła nam też, czy ma już swojego faworyta [TYLKO U NAS]

Nowy program TVP2 "The Voice Senior" startuje już 7 grudnia. Nie jest tajemnicą, że współprowadzącą show będzie Marta Manowska. Zapytaliśmy ją o szczegóły programu.

"The Voice Senior" startuje już 7 grudnia. To kolejna odsłona muzycznego programu, który powstał na fali sukcesu "The Voice of Poland". Niedawno poznaliśmy kolejnego zwycięzcę tego show, a za nami także druga edycja "The Voice Kids". Teraz nadszedł czas, by to seniorzy podbili scenę i serca jurorów.

"The Voice Senior" - szczegóły programu

Zasady programu są oczywiście podobne do tych, które już znacie z "The Voice of Poland". Pierwsze odcinki zaczną się od przesłuchań w ciemno, podczas których jurorzy będą odwracać się w swoich fotelach, a seniorzy będą mogli wybierać swojego trenera. Następnie uczestnicy show będą walczyć o zwycięstwo w wielkim finale.

W jury "The Voice Senior" zobaczymy Andrzeja Piasecznego (który pojawił się już w "The Voice of Poland" w pierwszej, szóstej, siódmej i ósmej edycji), Marka Piekarczyka (którego mogliśmy zobaczyć w drugiej, trzeciej, czwartej i piątej edycji "The Voice of Poland"), a także Urszula Dudziak i Alicja Majewska.

Program poprowadzą Tomasz Kammel, który ma w tym temacie spore doświadczenie, bo był już związany z drugą edycją "The Voice of Poland", a także prowadził dwie edycje "The Voice Kids". Współprowadzącą show będzie natomiast Marta Manowska, którą doskonale znacie z programu "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości". Wsparciem dla uczestników będzie z kolei Nina Busk, którą możecie kojarzyć z "Sanatorium miłości".

Marta Manowska wyjawia swojego faworyta

Spytaliśmy Martę Manowską o szczegóły programu. Prowadząca wyjawiła nam, jak będzie wyglądać show, jakie utwory zaśpiewają uczestnicy, a także powiedziała... że pojawią się nawet układy choreograficzne! To jednak nie koniec. Marta Manowska zdradziła również, że ma swojego faworyta w programie.

Koniecznie zobaczcie nasz wywiad z prowadzącą:

 Będziecie oglądać "The Voice Senior"?

KM