Styl Życia

W końcu wyszło na jaw, jak ma na imię córka Kasi Tusk! Symbolizuje czystość, niewinność i nadzieję

W końcu wyszło na jaw, jak ma na imię córka Kasi Tusk! Symbolizuje czystość, niewinność i nadzieję
Kasia Tusk pilnie strzegła wizerunku swojej córki i informacji na jej temat. Kilka dni temu Donald Tusk pokazał jednak twarz dziewczynki, a teraz dowiedzieliśmy się, jak mała ma na imię. Nietypowo.

Kasia Tusk jako jedna z najpopularniejszych blogerek w naszym kraju cieszy się niebywałą popularnością. Media interesują się przede wszystkim jej życiem prywatnym, którego ona pilnie strzeże. W tajemnicy wyszła za mąż i urodziła dziecko. Kolejne plany pokrzyżował jej jednak tata. Podczas wizyty u papieża FranciszkaDonald Tusk pokazał twarz dziewczynki. Teraz z kolei wyszło na jaw jak, jego wnuczka ma na imię. 

Kasia Tusk dała córce na imię Liliana

Liliana, tak nazywa się pierwsze dziecko córki byłego premiera i jej męża. Imię to symbolizuje czystość, niewinność i nadzieję.

Liliana to osoba skromna, szczera i dbająca o innych. Woli praktykę niż teorię. Odnajduje się w zadaniach, które przynoszą wymierne skutki. Jest oszczędna, ale lubi bogactwo. Ma silny charakter i potrafi walczyć z przeciwnościami - czytamy o znaczeniu tego imienia na portalu "M jak mama".

Myślicie, że teraz, kiedy zarówno wizerunek Lilki, jak i jej imię zostały ujawnione, Kasia będzie publikować z nią więcej zdjęć? Oby, w końcu wózek dziewczynki śni się nam po nocach. 

Tak wygląda Kasia Tusk po nakarmieniu córki. Piękna jak zawsze.