Styl Życia

W zwiastunie "Nic się nie stało" pokazano zdjęcia celebrytów w tym Siwiec. Jej partner: Działanie dla zrobienia szumu wokół filmu [TYLKO U NAS]

W zwiastunie
Film "Nic się nie stało" ma zdemaskować pedofilskie skandale w polskim show-biznesie. Film jest promowany zdjęciami celebrytów.

Nie opadły emocje po drugim filmie braci Sekielskich "Zabawa w chowanego", a TVP zapowiedziała kolejny dokument poświęcony tematyce pedofilii. W "Nic się nie stało" Sylwester Latkowski ma pokazać szokujące kulisy działalności trójmiejskich klubów, w tym owianej złą sławą "Zatoki Sztuki".

Zobacz wideo Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko

Mariusz Raduszewski o filmie "Nic się nie stało"

Do sieci trafił już zwiastun filmu dokumentalnego w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Co ciekawe, pojawiły się w nim zdjęcia znanych postaci z polskiego show-biznesu m.in.: Natalii Siwiec z Mariuszem Raduszewskim i Kuby Wojewódzkiego. To wywołało falę spekulacji wśród internautów, jakoby celebryci byli związani z aferą pedofilską.

W rozmowie z Plotkiem, Mariusz Raduszewski zapowiedział, że razem z Natalią Siwiec planują wydać wspólne oświadczenie w sprawie wykorzystania ich wizerunku w filmie "Nic się nie stało".

Absolutnie nie mamy związku ze sprawą. To ewidentne działanie tylko dla zrobienia szumu wokół filmu - dodał.

Premiera filmu "Nic się nie stało" pierwotnie była zapowiedziana na 28 marca. Została jednak przełożona i póki co nie wiadomo, kiedy film zostanie wyemitowany na antenie TVP. Już sam zwiastun zdążył wywołać wiele kontrowersji i podzielić internautów. Jedni cieszą się, że Sylwester Latkowski wziął pod lubię "Zatokę Sztuki", a drudzy ubolewają, że za projektem stoi Telewizja Polska. 

Jedno jest pewne - o tym dokumencie jeszcze długo będzie głośno.