Styl Życia

Xavier Wiśniewski skończył 18 lat. Mandaryna pokazała, jak jej syn się zmienił. "Wow, ale zleciało!"

Xavier Wiśniewski skończył 18 lat. Mandaryna pokazała, jak jej syn się zmienił.
Syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego skończył 18 lat. Dumna mama pochwaliła się kilkoma fotografiami syna.

O związkach Michała Wiśniewskiego zawsze było głośno. Muzyk mimo czterech rozwodów nie ma najgorszych kontaktów z byłymi żonami. Najlepsze ma prawdopodobnie z tymi, z którymi ma dzieci. Syna doczekał się w związku z Mandaryną. Xavier przyszedł na świat 24 czerwca 2002 roku i właśnie skończył 18 lat. Z tej okazji dumna mama pochwaliła się w sieci jego zdjęciami. Pokazała, jak się zmieniał.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski kupił synowi samochód?!

Syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego skończył 18 lat

Druga żona lidera Ich Troje opublikowała na Instagramie pamiątkowe fotografie z synem. Złożyła mu również publiczne życzenia. 

Kochany synku, niech ten dzień będzie dla Ciebie początkiem cudownej drogi po marzenia. Otwieraj wszystkie drzwi, przez które chcesz przejść. Jesteś mądrym, wrażliwym, wspaniałym człowiekiem, z którego jestem niezmiernie dumna. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Kocham Cię.

Internauci żywo zareagowali na post Marty i ochoczo składali życzenia solenizantowi. 

Wow, ale zleciało! Sto lat! Spełnienia marzeń i zdrówka przede wszystkim.
Piękne życzenia. Samych wspaniałości w dorosłym życiu.

Redakcja Plotka również przyłącza się do życzeń.

Michał Wiśniewski - życie prywatne

Michał Wiśniewski jest obecnie związany z niejaką Pauliną, która nie jest osobą publiczną. Muzyk poślubił ją w kwietniu i starał się wszystko utrzymać w tajemnicy. Paula jest jego piątą żoną. Warto dodać, że z poprzednich związków oboje mają dzieci. Michał jest bowiem ojcem osiemnastoletniego Xaviera i siedemnastoletniej Fabienne z drugiego małżeństwa z Mandaryną, oraz czternastoletniej Etiennette i dwunastoletniej Vivienne z trzeciego małżeństwa z Anną Świątczak.

ZOBACZ TEŻ: Anna Świątczak wspomina rozwód z Michałem Wiśniewskim. "Bóg się wtedy o mnie upomniał"