Tech

Opalała się na plaży, gdy przejechał po niej samochód. Za kierownicą nikt nie siedział

Opalała się na plaży, gdy przejechał po niej samochód. Za kierownicą nikt nie siedział

Nie wiadomo, jak auto zaparkowane niedaleko plaży nad zalewem Słup (województwo dolnośląskie) ruszyło i zjechało do wody. Po drodze przejechało po opalającej się nad zalewem kobiecie. Poszkodowana trafiła do szpitala, a policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Wydarzyło się to w niedzielne popołudnie nad zalewem Słup. W pewnym momencie zaparkowane nieopodal plaży auto stoczyło się wprost do wody. Po drodze przejechało po zażywającej kąpieli słonecznych kobiecie.

Sprawdzają, co się stało

- Pojazd należał do wypoczywającej nad wodą rodziny. Ustalamy jak doszło do tego zdarzenia - mówi Ewa Kluczyńska z policji w Jaworze. Jedną z możliwości, jakie pod uwagę biorą funkcjonariusze, jest to że w samochodzie bawiło się jedno z dzieci i to ono zwolniło bieg. Przejechana przez samochód kobieta - z obrażeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi - trafiła do szpitala. Tam przeszła operację.

Na miejscu interweniowała policja i strażacy, między innymi ochotnicy z Męcinki, którzy na swoim facebookowym profilu zamieścili relację z interwencji.

Google