Tech

Tragiczny wypadek w Alejach Jerozolimskich. "Motocyklista wpadł pod samochód ciężarowy"

Tragiczny wypadek w Alejach Jerozolimskich.

W Alejach Jerozolimskich doszło rano do wypadku. - Motocyklista zderzył się z autem osobowym, trafił do szpitala - podała najpierw policja. Po dwóch godzinach służby poinformowały o śmierci mężczyzny.

Jak przekazała Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, do wypadku doszło około godziny 10 na skrzyżowaniu ulic Popularnej i Alej Jerozolimskich. - Motocyklista zderzył się z autem osobowym, a potem wpadł pod samochód ciężarowy. Mężczyzna został zabrany do szpitala, jego stan jest poważny - informowała policjantka.

- Po zderzeniu z samochodem osobowym, motocyklista wpadł pod koła ciężarówki z zestawem, czyli z przyczepą i naczepą. Znajdują się na nich kontenery na śmieci - opisywał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, który pojechał na miejsce.

Po godzinie 13 Gabriela Putyra z biura prasowego KSP podała, że motocyklista zmarł na skutek poniesionych w wypadku obrażeń.

Utrudnienia

Wiadukt w kierunku centrum był całkowicie zablokowany, a ruch odbywał się jezdnią na dole. Wiadukt został już odblokowany, ale na miejscu wciąż są utrudnienia.

Motocykl zderzył się z dwoma pojazdami