Tech

Wszystkie tajemnice Magdaleny K. Kulisy polowania na "królową kokainy"

Wszystkie tajemnice Magdaleny K. Kulisy polowania na
Szymon
Jadczak
17:14

Magdalena K. uciekała przed policją przez półtora roku. Przez ten czas rozpaliła wyobraźnię Polaków. Młoda blondynka na czele gangu kiboli nie zdarza się często. Uciekała przed policją w bagażniku samochodu, rozsiewała fake newsy dla zmylenia pogoni. Wpadła, bo obława doprowadziła ją niemal do szaleństwa i sama ściągnęła na siebie śledczych. Dziś siedzi w słowackim areszcie i spędza czas na czytaniu książek kucharskich.

Stół jest dosłownie zasypany pieniędzmi. Banknoty leżą pospinane banderolami wzdłuż blatu, stoją też zapakowane w wysokich na kilkanaście centymetrów słupkach. Na kanapie za stołem nonszalancko rozparci dwaj mężczyźni. "Braciszku mój ukochany, życzę ci wszystkiego najlepszego z okazji twoich 32. urodzin. Życzę ci najlepszej formy, bo talentu nie można ci odmówić, tak ja i mnie. Życzę ci, żebyś codziennie budził się przynajmniej przy takim stoliku", słychać.

Kadr z filmu, który Magdalena K. przygotowała na urodziny swojego partnera Mariusza Z.archiwum prywatne

Kolejna scenka. Dwóch mężczyzn w środku lasu, jeden z mieczem i toporem, drugi z mieczem samurajskim i rewolwerem w dłoni, życzą wszystkiego najlepszego Mariuszowi. "A jak cię będą wiślackie psy atakować, to pamiętaj, że masz suport z Gdyni i wjeżdżamy na pełnej ku…ie".

Czytaj bez ograniczeń!

premium

Uzyskaj dostęp do tego artykułu oraz do reszty treści specjalnych!

Nie masz konta?