Tech

Wypadek dwóch samochodów ciężarowych i autobusu na S8. Policja: osiem osób rannych

Wypadek dwóch samochodów ciężarowych i autobusu na S8. Policja: osiem osób rannych

Poważny wypadek na trasie S8 w okolicy Wyszkowa. Jak przekazują drogowcy, doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych i autobusu. Policja podaje, że ranni zostali pasażerowie i kierowca autobusu.

Informacje o zdarzeniu przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Jak czytamy w komunikacie, na odcinku Warszawa-Wyszków, w miejscowości Niegów doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych oraz autobusu.

- Wszystko wskazuje na to, że autobus uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego - opisywał Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, który jest na miejscu.

Wypadek na S8 pod Wyszkowem

Ranni i utrudnienia

Według przekazanych informacji, rannych zostało pięć osób. "Jezdnia w kierunku Warszawy została zablokowana" - poinformowała GDDKiA. Jednak przed godziną 8 oficer prasowy policji w Wyszkowie doprecyzował, że rannych zostało osiem osób. - To pasażerowie i kierowca autobusu - przekazał Damian Wroczyński.

- Wciąż pracujemy na miejscu zdarzenia. Zalecamy objazdy drogą serwisową od węzła Niegów oraz trasami alternatywnymi - dodał.

Drogowcy ostrzegają, że utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 9.

Poważny wypadek pod Wyszkowem Mapy Google