Tech

Wypadek na obwodnicy Radzymina. "Ranne trzy osoby, w tym dwoje dzieci"

Wypadek na obwodnicy Radzymina.

W piątek rano na trasie S8 na wysokości Radzymina doszło do poważnego wypadku. Jak poinformowała straż pożarna, ranne zostały trzy osoby, w tym dwoje dzieci. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Są utrudnienia w ruchu.

Jak przekazuje nam Daniel Kwiatkowski z wołomińskiej straży pożarnej, rano na wysokości Radzymina doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z busem.

- Ciężarówka uderzyła w samochód, którym podróżowała czteroosobowa rodzina. Poszkodowane są dzieci. Ośmioletni chłopiec został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala, a pięcioletnią dziewczynkę i kobietę zabrała karetka pogotowia. Nie mamy informacji, by czwarta osoba z tego pojazdu była poważnie ranna - mówi strażak. I jak dodaje, na miejscu były cztery załogi pogotowia ratunkowego i trzy zastępy straży pożarnej.

Jak przekazała po godzinie 7 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, są utrudnienia w ruchu w obu kierunkach. "Zablokowany prawy pas na jezdniach w kierunku Warszawy oraz w kierunku Białegostoku" - czytamy w komunikacie.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, który jest na miejscu przekazuje, że rodzina jechała busem marki Volkswagen. - Ten samochód stoi w poprzek drogi, a tir zajmuje awaryjny pas - opisuje Zieliński.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o tym, że policja szuka świadków wypadku na węźle Konotopa: