Biznes

Awaria w dużym banku. "Bardzo przepraszamy za utrudnienia"

Awaria w dużym banku.

W poniedziałek po południu klienci Alior Banku mają problemy z dostępem do bankowości internetowej i mobilnej. "Z przykrością informujemy, że mamy awarię" - przekazali przedstawiciele banku we wpisie na Facebooku.

W mediach społecznościowych klienci Alior Banku informują o problemach w dostępie do bankowości elektronicznej i mobilnej. Komunikat w tej sprawie Alior Bank opublikował na swojej stronie na Facebooku. Z informacji dostępnych na stronie serwisu Downdetector, który gromadzi informacje o problemach wysyłanych przez internautów, wynika, że awaria rozpoczęła się po godz. 16.30.

Alior Bank - awaria

"Szanowni Klienci, z przykrością informujemy, że mamy awarię. Nie działa bankowość internetowa i mobilna oraz nasza strona internetowa. Pracujemy nad naprawą. Awaria nie ma wpływu na płatności kartami. Bardzo przepraszamy za utrudnienia" - czytamy.

Przedstawiciele banku w odpowiedzi na wpis jednego z internautów na Twitterze informowali, że "szacowany czas usunięcia usterki to godzina, ale może on się wydłużyć".

Mapa awarii i zgłaszanych problemów w firmie Alior Bankdowndetector.pl