Biznes

Ojciec Rydzyk znalazł nowy sposób. Pieniądze będzie zbierał online

Ojciec Rydzyk znalazł nowy sposób. Pieniądze będzie zbierał online

O. Tadeusz Rydzyk odpowiedział na prośby wiernych. Wprowadził nową funkcję na stronach Radia Maryja. Dzięki temu będzie mógł zbierać wpłaty online za pomocą karty bankowej.

Ojciec Rydzyk znalazł nowy sposób. Pieniądze będzie zbierał online
Tadeusz Rydzyk (East News)
bDSjbFxN

Ojciec dyrektor wyszedł na przeciw oczekiwaniom wiernych i dał możliwość wpłacania datków karą bankową, kredytową czy debetową. Wszystko dzięki nowej funkcjonalności na stronie Radia Maryja.

Jak przekonuje o. Tadeusz Rydzyk, funkcja "Pragnę wspomóc" powstała "w związku z prośbami docierającymi do nas od słuchaczy Radia Maryja i widzów Telewizji Trwam (zarówno w kraju, jak i od Polonii)".

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Prognozy epidemiczne z Torunia? Komentarz ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego

Jak informuje na swoich stronach redemptorysta, dzięki niej pieniądze można przekazać na utrzymanie Telewizji Trwam czy Radia Maryja w bardzo łatwy sposób: "Wystarczy tylko znaleźć na portalu Radia Maryja ikonkę o nazwie "Pragnę wspomóc". Następnie należy wybrać podmiot, który chcemy wesprzeć. Aplikacja podpowie kolejne kroki".

Rydzyk powołał się również na słowa św. Maksymiliana Marii Kolbe, w których przekonuje o konieczności utrzymania katolickich mediów.

"Możemy wybudować wiele kościołów, ale staną się one puste, jeśli nie będziemy mieć mediów katolickich. Słowa wypowiedziane przed II wojną światową, gdy nie było powszechnego radia, telewizji i internetu, teraz nabierają jeszcze większej mocy" - czytamy na stronie Radia Maryja.

, bonia1 godz. temuCzy taki wpis można skomentować po katolicku?aaaas53 min. temutemu ciągle mało, a jest napisane umiar w jedzeniu i piciu...MARO52 min. temuSzkoda że cenzura nie przepuści komentarza w którym napisałbym o nim wszystko co myślę! mazoo51 min. temuRozumiem Rydzyka że wyciąga kasę. Taką ma naturę hochsztaplera ! Ale nie potrafię zrozumieć naiwności ludzki że sami, bez przymusu oddają swoje dobra, często ciężko wypracowane. Oddają na kogoś kto nigdy nie pracował. Tylko żył z datków i naiwności ! No i z bezdomnych ! babcia 52 min. temuChcą to dają ! Ja mu złamanego grosza nie dam !...Następna strona