Biznes

Popularna sieć prosi o zwrot partii produktu. "Prosimy o niespożywanie"

Popularna sieć prosi o zwrot partii produktu.

Selgros zamieścił na swojej stronie komunikat o wycofaniu z rynku jednej partii kurkumy marki Kamis. Powodem jest obecność pozostałości tlenku etylenu (ETO) powyżej limitu regulacyjnego Unii Europejskiej.

Decyzja została podjęta na podstawie informacji od dostawcy. Jak wskazano, firma Transgourmet Polska Sp. z o.o. po otrzymaniu informacji od dostawcy, poinformowała o wycofaniu z rynku produktu: Kamis Kurkuma 37 g w słoiczku, z numerem partii 1019 oraz datą minimalnej trwałości 19.01.2024. Producentem jest spółka McCormick Polska.

"Wycofanie produktu związane jest z obecnością pozostałości tlenku etylenu (ETO) powyżej limitu regulacyjnego UE" - czytamy.

selgros.pl

Apel do klientów Selgros

Klienci Selgros są proszeni o sprawdzenie, czy są w posiadaniu powyższego artykułu. "Prosimy o niespożywanie produktu, wycofanie z dalszego obrotu oraz o kontakt z halą Selgros w celu dokonania zwrotu, gwarantując zwrot gotówki" - poinformowali przedstawiciele sieci."Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją" - dodali.

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Sieć ma 19 oddziałów w całej Polsce.