Kultura

"Lucyfer". Netflix podał datę premiery nowych odcinków 5. sezonu. "Wiemy, że naprawdę ich pragniecie"

Fani serialu "Lucyfer" z niecierpliwością wyczekują, kiedy pojawią się nowe odcinki piątego sezonu. O dacie premiery poinformowano za pośrednictwem Twittera serialu. Nowe odcinki popularnej produkcji pojawią się już w maju 2021 roku.

"Lucyfer" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali na platformie Netflix, a na datę premiery ostatnich odcinków piątego sezonu czeka duże grono fanów. Twórcy serialu informują, że piąty sezon jest przedostatnim. Obecnie kręcony jest szósty - ostatni sezon serii.

Netflix. Kiedy premiera "Lucyfera"?

Premierę ostatnich odcinków piątego sezonu serialu zapowiedziano na 28 maja 2021 roku. Tego dnia nowe odcinki trafią na platformę streamingową Netflix.

- Kiedy nadejdzie Bóg (w tej roli Dennis Haysbert), zapanuje duży chaos. Rozpoczynamy dosłownie dwie sekundy od momentu, w którym skończyliśmy. Amenadiel jest kompletnie upokorzony tym, że Bóg widział, jak on się zachowywał przy swoich braciach, ponieważ jest najstarszy i powinien dawać przykład - a on tego nie robił! - powiedział  D.B. Woodside, który wciela się w postać Amenadiela. 

W głównej obsadzie serialu zobaczymy dotychczasowych aktorów. W produkcji pojawi się: Tom Ellis (w podwójnej roli - Lucyfera i Michaela), Lauren German (Chloe Decker), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Mazikeen), Scarlett Estevez (Trixie Espinoza), Rachael Harris (Dr Linda Martin), Inbar Lavi (Ewa) oraz Aimee Garcia (Ella Lopez). Do serialu w piątym sezonie dołączyło jeszcze kilku aktorów m.in. i Rob Benedict, Scott Porter, Merrin Dungey i Alexander Koch. 

Netflix. "Lucyfer" sezon 5B - tytuły odcinków 

  • Odcinek 509 - "Family Dinner";
  • Odcinek 510 - "Bloody Celestial Karaoke Jam";
  • Odcinek 511 - "Resting Devil Face";
  • Odcinek 512 - "Daniel Espinoza: Naked and Afraid";
  • Odcinek 513 - "A Little Harmless Stalking";
  • Odcinek 514 - "Nothing Lasts Forever";
  • Odcinek 515 - "Is This Really How It’s Going to End?!";
  • Odcinek 516 - "A Chance At a Happy Ending".