Polska

"Bitwa o Rzeszów. Czas Decyzji". Druga debata w TVN24 i TVN24 GO

Ze względu na zbliżające się wybory Rzeszów to teraz najważniejsze miasto na politycznej mapie Polski. Kto zostanie prezydentem Rzeszowa? Kto przekona wyborców i czym? Kampania jest już na finiszu, a walka toczy się o każdy głos. Transmisja z drugiej debaty z kandydatami "Bitwa o Rzeszów. Czas Decyzji" od godziny 20 na antenie TVN24 i w TVN24 GO. Relacja z debaty w tvn24.pl.

O godzinie 20 w sobotę odbędzie się druga debata z kandydatami na prezydenta Rzeszowa. Program "Bitwa o Rzeszów. Czas Decyzji" poprowadzi Grzegorz Kajdanowicz, a na pytania odpowiadać będą Konrad Fijołek, Ewa Leniart, Marcin Warchoł i Grzegorz Braun. Przedterminowe wybory prezydenckie w Rzeszowie odbędą się 13 czerwca.

Transmisję z debaty będzie można obejrzeć na antenie TVN24 i w Od około godziny 21.10, w drugiej części programu, gośćmi będą komentatorzy - dziennikarze oraz politolodzy.

Relacja z debaty w tvn24.pl.

i

Relacja odświeża się automatycznie

  • 19:43

    Zobacz relację reportera TVN24 Marcina Kwaśnego z Rzeszowa. Podsumował on działania kandydatów z tego tygodnia:

  • 19:41

    W debacie zmierzą się Konrad Fijołek (wspólny kandydat Koalicji Obywatelskiej, Lewicy, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050), popierana przez PiS wojewoda podkarpacka Ewa Leniart, kandydat Solidarnej Polski i wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł (popierany także przez Porozumienie) oraz poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

  • 19:35

    Dobry wieczór! Rozpoczynamy relację w oczekiwaniu na debatę kandydatów na prezydenta Rzeszowa. Przypominamy, że wybory w stolicy Podkarpacia za niewiele ponad tydzień - 13 maja.

Kandydaci do objęcia prezydenckiego fotela w Rzeszowie to: Konrad Fijołek (wspólny kandydat Koalicji Obywatelskiej, Lewicy, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050), popierana przez Prawo i Sprawiedliwość wojewoda podkarpacka Ewa Leniart, kandydat Solidarnej Polski i wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł (popierany także przez Porozumienie) oraz poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

Kandydaci na prezydenta Rzeszowa