Polska

Dwaj motocykliści zginęli na miejscu, pasażerka zmarła w szpitalu

Dwaj motocykliści zginęli na miejscu, pasażerka zmarła w szpitalu

W Aleksandrowie Łódzkim kierująca samochodem osobowym wyprzedzała inny pojazd i doprowadziła do czołowego zderzenia z dwoma motocyklami - ustalili wstępnie policjanci. Dwóch motocyklistów zginęło na miejscu, a pasażerka jednego z nich po kilku godzinach zmarła w szpitalu. Kierująca samochodem nadal jest w szpitalu.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę przed godziną 20 na ulicy 11 Listopada w Aleksandrowie Łódzkim. Jak poinformowała oficer prasowa zgierskiej policji podkomisarz Magdalena Nowacka, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letnia łodzianka kierująca samochodem jeep wyprzedzając inny pojazd, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z dwoma motocyklami (suzuki i hondą) jadącymi prawidłowo.

Zginęły trzy osoby

- Na skutek tego wypadku 43-letni zgierzanin kierujący suzuki oraz 40-letni mieszkaniec Ozorkowa kierujący hondą ponieśli śmierć na miejscu, natomiast 42-letna zgierzanka, pasażerka motocykla suzuki, oraz kierująca jeepem zostały hospitalizowane. Niestety pomimo wysiłków lekarzy 42-latka zmarła po kilku godzinach - przekazała w niedzielę rano Nowacka.

Wypadek w Aleksandrowie ŁódzkimTVN24

Prowadząca samochód 22-latka była trzeźwa. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz zgierscy policjanci.