Polska

Pogoda na dziś - sobota, 25.09. W części kraju deszczowo. Na termometrach do 23 stopni

Pogoda na dziś - sobota, 25.09. W części kraju deszczowo. Na termometrach do 23 stopni

Pogoda na dziś: sobota 25.09 przyniesie pochmurną, a w północnej części kraju także deszczową aurę. Na termometrach zobaczymy do 23 stopni. Do południa lokalnie porywy wiatru będą silne.

Pogoda na dziś: sobota 25.09 okaże się na ogół pochmurna. W północnej części Polski możemy spodziewać się deszczu. Na termometrach zobaczymy od 17 stopni Celsjusza na Podlasiu do 23 st. C na Podkarpaciu. Powieje zachodni słaby i umiarkowany wiatr, przed południem miejscami stanie się silniejszy.

Warunki biometeo w sobotę

Wilgotność w całym kraju będzie się utrzymywać w granicach 90 procent. Odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeo w północnej części Polski okażą się niekorzystne. Na wschodzie aura nie będzie wpływać na nasze samopoczucie.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z deszczem. Na termometrach do 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, rano silniejszy zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe dojdzie do 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, rano silniejszy, zachodni. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 987 hPa .

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno, po południu możliwy deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 19 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, rano silniejszy, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe sięgnie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Na ogół pochmurno, po południu popada deszcz. Temperatura maksymalna dojdzie do 19 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, rano silniejszy, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe ma barometrach zobaczymy do 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy do 20 st. C. Wiatr rano będzie silniejszy, później słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 1002 hPa.