Polska

Tragiczny finał spływu Skawą. Nurt porwał 46-latka

Tragiczny finał spływu Skawą. Nurt porwał 46-latka

Tragiczny finał spływu Skawą. Nurt porwał 46-latka

WIADOMOŚCI LOKALNE
14 minut temu

W wyniku kolizji kajaków podczas spływu rzeką Skawą doszło do tragedii. Nurt porwał 46-latka. Odnaleziono go, ale reanimacja nic nie dała - podała podinsp. Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Do kolizji kajaków doszło w Woźnikach.

Katarzyna Cisło poinformowała, że 46-latek znajdował się w jednym z trzech kajaków, które się zderzyły. Większość osób wydostała się z wody. On został przy kajaku, bo chciał coś z niego zabrać. Porwał go nurt rzeki.

Strażacy z OSP w Radoczy, którzy uczestniczyli w poszukiwaniach mężczyzny, na profilu facebookowym swojej jednostki podali, że akcję utrudniały silnie zarośnięte brzegi Skawy.

"Mężczyzna został odnaleziony przez OSP Woźniki. Nasza jednostka odnalazła kajak oraz kapok dryfujący po tafli wody. Niestety pomimo podjętej reanimacji zespół ratownictwa medycznego przybyły na miejsce stwierdził zgon" - podali.

Katarzyna Cisło dodała, że funkcjonariusze na miejscu przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadków. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok zmarłego.

Wasze komentarzeNo hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – .

Reklama

Reklama

ZAKUPY