Polska

Włodzimierz Czarzasty: Leszek Miller jest lizuskiem Donalda Tuska

Włodzimierz Czarzasty: Leszek Miller jest lizuskiem Donalda Tuska

- Obserwuję od pewnego czasu i widzę, że Leszek Miller jest lizuskiem w stosunku do Donalda Tuska, bo marzy, żeby PO go wystawiła ponownie do europarlamentu - stwierdził wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty, który był jednym z gości "Śniadania Rymanowskiego w Polsat News i Interii".

Współprzewodniczący Nowej Lewicy odniósł się w ten sposób do sobotniego wpisu byłego premiera Leszka Millera na Twitterze.

"D. Tusk stracił prawo jazdy. Przekroczył prędkość o 50 km. Gdyby przydarzyło się to któremuś z liderów PiS, policjanci straciliby pracę, sprawa byłaby utajniona, nagrania z monitoringu uległyby samozniszczeniu, a miernik prędkości zaginąłby w wyniku roztargnienia personelu" - stwierdził Miller na Twitterze.

- Obserwuję od pewnego czasu i widzę, że Leszek Miller jest lizuskiem w stosunku do Donalda Tuska - powiedział Czarzasty. Jego zdaniem były premier i obecny eurodeputowany "marzy, żeby PO go wystawiła ponownie do europarlamentu".

O odebraniu Donaldowi Tuskowi prawa jazdy jako pierwsza . Przewodniczący PO jechał 107 km/h w terenie zabudowanym w Wiśniewie (woj. mazowieckie). W konsekwencji Tusk stracił prawo jazdy na trzy miesiące.