Polska

Zachodniopomorskie: Groźny wypadek. Troje rannych dzieci

Zachodniopomorskie: Groźny wypadek. Troje rannych dzieci

Zachodniopomorskie: Groźny wypadek. Troje rannych dzieci

WIADOMOŚCI LOKALNE
9 minut temu

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę na drodze wojewódzkiej numer 152 między Prusimiem a Starogardem (woj. zachodniopomorskie). Ranne zostały cztery osoby, w tym troje dzieci.

Jak podało rmf24.pl, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem 27-latka - będąc na zakręcie - straciła panowanie nad bmw. Auto wypadło z drogi i dachowało.

Według portalu lobez24.pl kobieta wiozła trójkę dzieci w wieku 5, 7 i 11 lat. Wszyscy podróżujący trafili do szpitala. Dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do placówki w Szczecinie.

Na miejscu są służby ratownicze oraz dwa śmigłowce LPR.

Wypadek siedmioosobowej rodziny

Z kolei w nocy z soboty na niedzielę, w wypadku busa koło Budzynia (woj. wielkopolskie), ranna została siedmioosobowa rodzina, w tym dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat. Kierowca uderzył w przydrożne drzewo. Droga krajowa nr 11 była zablokowana.

Według ustaleń policjantów pochodząca z Wielkopolski rodzina wracała z jednodniowej wycieczki nad morze. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. 

- Kierowca Opla Vivaro jadąc od strony Chodzieży w kierunku Poznania, z nieznanych dotąd przyczyn, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu trwają czynności w celu ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia - powiedziała St. asp. Beata Luberska z KPP w Chodzieży.

Komentuj
Dowiedz się więcej na temat: wypadek | Zachodniopomorskie

Reklama

Reklama

ZAKUPY